تسلاموتور نماینده رسمی BMW

BMW بازرسی و نگهداری را حفظ می کند.


حرفه ای ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه


آیا BMW نیاز به بازرسی ویژه یا تعمیر و نگهداری دارد – با تجربه متخصص خدمات BMW ، بهترین وسیله نقلیه خود را می شناسم و همیشه خدمات مناسب را به شما ارائه خواهم داد.
با استفاده از تخصص جامع و تشخیص های نوآورانه و فناوری های برنامه نویسی ، خدمات BMW تضمین می کند که ماشین شما همیشه در حالت برتر قرار خواهد گرفت. با هر چک و خدمات ، ما اطمینان حاصل می کنیم که BMW همیشه بالاترین سطح لذت رانندگی را حفظ می کند

سرانجام ، در طول تعطیلات ، ما خوشحال خواهیم شد که در تعطیلات BMW کمک کنیم تا بتوانید حتی در هنگام مسافرت به خانه اطمینان داشته باشید. آیا صندلی معطر ، چراغ انفجاری و آتش نشانی در خودرو دارید؟ آیا اطلاعات نقشه مربوط به سیستم Sat nav به روز است؟ آیا فشار تایر برای افزایش بار به درستی تنظیم شده است؟ سیستم تعلیق BMW همچنین شامل چندین آزمایش فنی است. و ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما هستیم. زیرا فصل تعطیلات BMW همچنین شامل شستشوی در فضای باز بعد از تعطیلات است.

پیشنهاد ما:
• سطح مایعات را بررسی کنید.
• بازرسی بصری سیستم ترمز ، رانندگی ، کمربند ایمنی.
• بازرسی بصری سیستمهای تهویه مطبوع و سیستمهای خنک کننده.
• سیستم تعلیق ، کمک فنر و اجزای فرمان را بررسی کنید.
• آزمایش نور
• چرخ و لاستیک (شرایط ، عمق مشخصات و فشار تایر).
• شستشوی خارجی
اگر کار تنظیم لازم باشد یا مایع اضافه شود ، ما به شما اطلاع می دهیم و دامنه را محاسبه می کنیم.

ما توصیه می کنیم آزمایش تهویه مطبوع BMW در زمان مناسب برای تابستان. متخصصان سرویس BMW ما به طور کامل بررسی می کنند که سیستم تهویه مطبوع شما کاملا کار می کند. آنها سیستم خنک کننده را به صورت حرفه ای تمیز کرده و ضد عفونی می کنند تا درجه حرارت داخلی را به خوبی و سالم نگه دارند. در صورت لزوم، خنک کننده مبادله می شود. چک کن تهویه مطبوع BMW اطمینان می دهد که شما می توانید سرما خنک را حتی در روزهای گرم نگه دارید و در نتیجه رانندگی راحت تر.

پیشنهاد ما:

• خنک کننده تهویه مطبوع، کمربندهای رانندگی و میکرو فیلتر را چک کنید (گزینه اختیاری).
• آزمون خروجی تهویه مطبوع.
• سیستم تهویه مطبوع برای ایجاد بوی ها بررسی شده است.
ما همچنین توصیه می کنیم:
• تمیز کردن سیستم تهویه هوا سالانه.
• مقدار خنک کننده را بررسی کنید.
• تمیز کردن اواپراتور تهویه مطبوع.
• تمیز کردن پوشش میکرو فیلتر.

اگر کار تعدیل مورد نیاز است یا مایع باید اضافه شود، ما به شما اطلاع داده و محدوده را محاسبه خواهیم کرد.

قابلیت اطمینان ALL ROUND: WHEELS & TYRES BMW خدمات.


خدمات لاستیک BMW تضمین می کند که لاستیک ها، چرخ ها و عناصر شاسی به طور کامل با هم تراز وسط قرار دارند. متخصصان خدمات BMW ما لاستیک های مارک دار BMW را که برای وسیله نقلیه مناسب شما هستند توصیه می کنند. فقط این استانداردهای کیفی استاندارد BMW را برآورده می کند. بدون شک می توانیم چرخ ها را به صورت حرفه ای تغییر، تست، مراقبت و نگهداری خود داشته باشیم، صرف نظر از این که آیا آنها رینگ های لاستیکی و یا مجموعه کامل چرخ و تایر هستند.

مجموعه کامیون و تایرهای BMW به شما این ترکیب ایده آل را ارائه می دهد: لاستیک هایی با نام تجاری BMW لاستیک مخصوصا برای وسایل نقلیه BMW طراحی شده اند. رینگ های سبک آلیاژ BMW به عنوان یک نتیجه از وزن کمتر، عمر طولانی و طراحی جذاب است. آنها یک ظاهر تقاضا را با حداکثر ایمنی ترکیب می کنند. بهترین پایه برای لذت بردن از رانندگی لذت بخش.


مهم نیست که آیا شما می خواهید جایگزین لاستیک و یا چرخ ها، شما با بهترین متخصصان خدمات BMW ما در دست هستید. برای ما جایگزین چرخ ها و لاستیک ها نیز به معنای چک کردن و نگهداری جامع است. ما بالاترین سطح مراقبت و شایستگی را با ارزش با کیفیت بالا برای پول تضمین می کنیم.

در BMW ذخیره سازی متخصص از چرخ ها و لاستیک ها شامل شستن و متعادل کردن چرخ ها می شود. این باعث صرفه جویی در هزینه های غیر ضروری و فضای ارزشمند می شود. ما همچنین مراقبت کامل با استفاده از محصولات تمیز کننده خاص را تضمین می کنیم تا ریمل های شما مانند جدید پس از ذخیره سازی درخشان شوند. اجازه دهید ما را در مورد محدوده خدمات برتر ما متقاعد کنیم.

مجموعه خدمات استاندارد: تعمیر و نگهداری BMW

نگهداری منظم از BMW شما احساس ایده آل و ایمنی و تحرک را تضمین می کند و این امر به شما کمک می کند تا سهم مهمی در لذت بردن از رانندگی داشته باشید. با استفاده از سیستم تعمیر و نگهداریCBS ( مبتنی بر سیستم خدمات مبتنی بر سیستم) ، BMW شما می داند که آیا و چه زمان دیگری نیاز دارد ، به عنوان مثال ، تغییر روغن یا خدمات مرتبط با داده های BMW TeleService به طور مستقیم به شریک خدمات BMW شما. منتقل می شوند. این امر به شما امکان می دهد تا کار و نگهداری آینده را مطابق با الزامات برآورد کنید.

متخصص خدمات BMW ما متخصص BMW شما را دقیقاً معاینه می کند و طبق مشخصات سازنده کار لازم را انجام می دهد:
– روغن موتور سرویس
– ترمزهای جلو / عقب
– ترمز مایع
– خدمات وسیله نقلیه را بررسی کنید

خدمات روغن موتور BMW بیش از یک تغییر روغن را ارائه می دهد. همچنین بررسی اولیه ، به عنوان مثال روی ترمزها و لاستیک ها را در بر می گیرد. این شامل خدمات جامع موتور است که به خصوص با BMW شما سازگار است و تضمین می کند موتور شما برای مدت طولانی دوام داشته باشد:

– تبادل روغن موتور و دفع روغن قدیمی
– فیلتر روغن را جایگزین کنید
– جرقه در هر سرویس روغن موتور (فقط بنزین)
– فیلتر هوا و فیلتر سوخت (فقط دیزل) را بعد از هر سوم سرویس روغن موتور BMW قرار دهید
– تعویض فیلتر میکرو
– خدمات را به عنوان مشخصات کارخانه تنظیم مجدد کنید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است