تسلا موتور قشم نماینده رسمی BMW در ایران
تسلا موتور قشم نماینده رسمی BMW در ایران
tesla motor qeshm iran

مشاوره آنلاین

مقالات1401-12-01T14:27:18+03:30

مقالات و نوشتارها

تمام مقالات مرتبط با خودروای بی ام و

وبلاگ تسلا موتور

در این صفحه می توانید مهمترین مقالات و گفتارهای مرتبط با خودروهای BMW را مشاهده فرمایید که عمدتا از سایتهای معتبر مانند بی ام و ترجمه شده اند. این مقالات به شما کمک می کنند تا شناخت بهتر و کاملتری نسبت به خودروی خود داشته باشید و بتوانید راهکارهای احتمالی را در هنگام بروز هر اتفاق مرتبط با خودروی خود پیشبینی کرده و درصورت نیاز رفع کنید. با مطالعه این مقالات خواهید دید که بسیاری از مواردی که برای حل آنها به تعمیرگاه ها مراجعه می کنید، آنقدر که فکر می کنید هم پیچیده نیست و خودتان با دانش کسب شده و با کمترین هزینه می توانید آنرا حل کنید. و یا در مواردی که امکان حل کردن مسئله بدون وجود ابزار و لوازم وجود ندارد، می دانید که تعمیرکار چه می کند تا نتواند هر مبلغی که خواست را از شما طلب نماید.

با توجه به کثرت قطعات تقلبی در بازار ایران، شرکت تسلا موتور بعنوان نماینده رسمی کمپانی BMW لازم دانست تا روشی برای شناسایی اصالت قطعات بی ام و در ایران راه اندازی کند. اهمیت شناسایی اصالت قطعات از آن جهت مهم است که ادامه مطلب…

دانستنی های خودرو BMW

از سرویس دوره‌ای خودرو توسط نمایندگی‌ها صرف‌نظر نکنید!

دانستنی های خودرو|

تولیدکننده خودروی شما هنگام ارائه خدمات، در مورد سرویس‌های دوره‌ای

سرویس قطعات مصرفی BMW

سوالات متداول

آیا نمایندگی رسمی BMW در ایران وظیفه ی آموزش را نیز دارد؟1401-12-10T15:44:14+03:30

بله یکی از تعهدات نمایندگی برند بی ام و، ارائه آموزشهای تخصصی به شبکه ی عاملیت های خود  در سراسر حوزه فعالیت یعنی ایران است. این آموزشها ممکن است به شکل های مختلفی مانند کلاسهای حضوری و آنلاین، ارائه بولتن، ترجمه مالات و… ارائه شود. البته ارائه آموزشهای عمومی به صاحبان خودروهای بی ام و جزو وظایف قانونی نمایندگی نیست لیکن شرکت تسلا موتور ارائه این آموزشها که به صورت مقالات ترجمه شده ارائه می شوند را وظیفه ی اخلاقی خود می داند.

منابع و رفرنس های مقالات ارائه شده چیست؟1401-12-10T15:44:01+03:30

تمام مقالات درج شده در سایت تسلا موتور به صورت کامل ترجمه ی منابع انگلیسی و آلمانی است که در پایان و یا در میانه ی هرکدام از مقالات، زفزنس ها بیان می شوند. چنانچه برخی از مقالات فاقد رفرنس باشند، به این معنی است که توسط تیم تحقیق و توسعه تسلاموتور و یا تجربیات کارشناسان این شرکت گردآوری شده اند.

آموزش تعمیر BMW در ایران؟1401-12-10T15:43:06+03:30

این گفتار بسیار عمومی است و شامل حالات مختلفی می شود. اگر منظور شما یادگیری تخصصی تعمیرات BMW برای تعمیرکاران باشد، شما باید به کمپانی اصلی واقع در آلمان و یا نمایندگی مجاز آن در ایران مراجعه فرمایید که شرکت تسلا موتور قشم به عنوان نمایندگی رسمی بی ام و این خدمات را به عاملیت های خود ارائه می دهد. اما اگر منظورتان آشنایی با کلیات تعمیرات BMW در حد پایه است، پیشنهاد می کنیم مقالات درج شده در سایت تسلا موتور را مطالعه فرمایید.

آیا تسلا موتور آموزش ایراد یابی BMW ارائه می دهد؟1401-12-10T15:42:21+03:30

آموزشهای ارائه شده توسط تسلا موتور شامل دو نوع اساسی هستند. در یک شاخه، آموزشها مختص تعمیرکاران BMW و نمایندگان است که این نوع آموزشها معمولا به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می شوند. اما آموزشهایی که برای کاربران و استفاده کنندگان خودروهای بی ام و ارائه می شوند، به صورت مقالاتی هستند که در سایت درج شده اند. البته سطح علمی این مقالات به قدری بالا است که حتی برای مطالعه تعمیرکاران نیز مناسب است.

آموزش نگهداری از خودروهای BMW به زبان فارسی1401-12-10T15:41:49+03:30

شما می توانید با مطالعه مقالاتی که شرکت تسلا موتور قشم به زبان فارسی عرضه می کند، دانش خود را در زمینه خودروی خود افزایش دهید. تمام مقالات این سایت از رفرنس های اصلی ترجمه می شوند و در سایت قرار می گیرند.

عنوان

بازگشت به بالا