تسلاموتور نماینده رسمی BMW

لذت رانندگی منحصر به فرد است.


BMW 3 سری Sedan.

انتشار CO 2 در g / km (340i)

۱۷۹-۱۷۲ [۱۵۹-۱۵۲]

مصرف ترکیبی در لیتر / ۱۰۰ کیلومتر (۳۴۰i)

۷٫۷-۷٫۴ [۶٫۸-۶٫۵]

اصل از سال ۱۹۷۵: BMW 3 سری تجسم یک سدان ورزشی است. در نسل ششم، این ترکیب غافلگیر کننده از طراحی پویا، چابکی بی نظیر و کارآمدی روزمره عالی به همان اندازه چشمگیر است. توزیع وزن بهینه، چرخ دنده های کلاسیک عقب و موتورهای بنزینی با کارایی بالا و با تکنولوژی BMW EfficientDynamics، دینامیک برجسته و مصرف سوخت پایین را تضمین می کند. سیستم هوشمند BMW xDrive دارای سیستم چرخشی تمام چرخی است که در هر لحظه امکان پذیر است. و با گزینه های Sport Line، Luxury Line یا M Sport، شما می توانید سری Sedan BMW 3 خود را با توجه به نیازهای شخصی و خواسته های خود تطبیق دهید.

طرح.
عناصر طراحی بی نظیر BMW 3 Series را جذاب ترین عضو در کلاس خودروی خود می کند. با تفسیر معاصر از طراحی کلاسیک سه جعبه، خودرو سندی طراحی نام تجاری BMW را حفظ می کند: کلاه زنی بلند، عقب نشینی کوتاه، فاصله دوچندان و صندلی عقب. به این ترتیب، بهترین فروش سری BMW در تمام دوران، مسیر خود را در بخش خود ادامه می دهد.

ایمنی و آسایش.
رانندگی دینامیک و کارایی
سری Sedan سری ۳ BMW ارائه می دهد پویایی در بسیاری از جنبه های مختلف. تعویض اختیاری Adaptive M یا فرمان های متغیر ورزشی تضمین می کند حداکثر چابکی، به شما ارائه حداکثر دست زدن و دقت حتی در هنگام رانندگی ورزشی. موتورهای توربو BMW TwinPower و اختیاری ۸ سرعته Steptronic Sport، لذت بردن از رانندگی فوق العاده را ارائه می دهند. این و دیگر فناوری های BMW EfficientDynamics باعث عملکرد چشمگیر و در عین حال کمک به کاهش مصرف سوخت می شوند.

ایمنی و آسایش.
BMW 3 سری همه چیزهایی را که لازم دارید به سادگی پشت سر بگذارید و استراحت کنید. داخل منزل بزرگ با امکانات زیادی برای ذخیره سازی، هر سفر را به یک تجربه بسیار جذاب تبدیل می کند. محفظه محفظه انعطاف پذیر عملکرد عالی را تضمین می کند. و محافظت هوشمندانه ساکنان، صلح و آرامش را در همه کرسی ها تضمین می کند.

۲۴۰ KW

آخرین فن آوری تزریق، کنترل عملکرد کنترل شیر کاملا متغیر و توربو شارژر جدیدترین نسل: تمام نیروگاه های بنزین از موتور خانواده BMW EfficientDynamics توانایی قابل توجهی دارند – و میزان مصرف سوخت و میزان انتشار آن به طرز قابل توجهی کم است. به خصوص پویا: موتور فوق العاده ای در BMW 340i Sedan. به خصوص میزان انتشار و مصرف سوخت: BMW 330e * Sedan – دارای اولین پلاگین هیبریدی در BMW 3 Series است.

THE BMW 3 SERIES SEDAN AT A GLANCE

cq5dam.resized.img.485.low.time1511563181114

Discover Engines

cq5dam.resized.img.485.low.time1511563181175

Discover Driver Assistance

cq5dam.resized.img.485.low.time1510605531179

Discover Design

cq5dam.resized.img.485.low.time1511563181143

Discover Lines and Equipment

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است