تسلاموتور نماینده رسمی BMW

قدرت در kW (h.p.) در ۱ / دقیقه (M235i)

۲۴۰ (۳۲۶) / ۵۸۰۰-۶۰۰۰

مصرف ترکیبی در لیتر ۱۰۰ کیلومتر (M235i)

۸،۱ [۷،۶]

شتاب ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت در ثانیه (M235i)

۵،۰ [۴،۸]

وحشی، سرکش، منحصر به فرد. کوپه BMW 2 سری دارای همه چیز است که کوپه ورزشی را تعریف می کند. طراحی بی نظیر آن در طراحی خودرو تأکید بر دینامیکی رانندگی است که آن را در کلاس خود به بهترین نحو انجام می دهد. توزیع وزن ۵۰:۵۰ کاملا متعادل، موتورهای قدرتمند BMW TwinPower Turbo و اقدامات هوشمند BMW EfficientDynamics همه تعریف کوپه را دارند. دینامیک آن در موتور M235i به دست می آید، موتور که از ۴٫۸ ثانیه به سرعت از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت حرکت می کند. محرمانه به شعار: قوانین کمتر. عملکرد بیشتر

نیازی به یک راننده نیست

وضعیت. و حتی داخلی BMW M235i، صندلی های ورزشی آن برای راننده و مسافر جلو، صندلی چرمی M با چند منظوره و گزینه های بسیاری دیگر، در فضای جهان است که در اطراف مسابقات چرخید. و ارائه می دهد عملکرد بالا مانند آن باید تجربه: نفس گیر.

BMW 2 سری کوپه M235i.

این وسیله نقلیه شروع می شود که دیگران متوقف می شوند: موتور بنزینی ۶ سیلندر توربو شارژ با ۲۴۰ کیلو وات (۳۲۶ اسب بخار) با کیفیت بالا و با حداکثر بهره وری توانایی ثبت اسناد را به ارمغان می آورد. بسته بندی M Aerodynamics، عقب اسپویلر عقب و شاسی M به نظر می رسد بسیار ورزش، فشار تماس و رفتار رانندگی مطلوب در هر

خارجی.
ویژگی های ظریف: خط چروکی چشمگیر از پشت محور جلو است، در بال عقب به سمت بالا حرکت می کند و بر شکل گوه ورزشی دینامیک تاثیر می گذارد. همراه با چرخ های عضلانی چرخ نشان می دهد که کوپه BMW 2 سری همیشه آماده است تا سرب باشد.

داخلی.
سازگاری با غیر سازنده: هنگامیکه یک صندلی پشت صندلی BMW 2 Series Coup را می گیرید، به نور افقی وارد می شوید. این به این دلیل است که کل کابین خلبان به سمت راننده هدایت می شود. کنسول مرکز نامتقارن به سمت او کشیده شده است، نمایشگر مستقل کنترل به طور مطلوب در خط دید خود است و تمام توابع مهم همیشه تحت کنترل او هستند. پنجره های بدون قاب مثل کوپه با این دیدار تداخل نمی کند. سطوح هیجان انگیز، همپوشانی و خطوط دینامیکی، بیرونی ورزشی را به داخل خودرو منتقل می کنند. و به طور طبیعی، همه این کارها با بهره برداری کامل و با استفاده از مواد با کیفیت بالا به دست می آید.

رانندگی دینامیک
هنگامی که شما زندگی می کنید به طور کامل، شما به مصالحه علاقه مند نیستید. و نه کوپه BMW 2 سری. رانندگی آن، توزیع وزن ۵۰:۵۰ و عملکرد ورزشی رانندگی عقب در کلاس خود منحصر به فرد است. دینامیک و شاداب، بر روی یک هدف متمرکز شده است: لذت رانندگی نهایی.

۲۴۰ KW

BMW M235i فقط با قدرت قریب الوقوع خود هیجان زده می شود، همچنین دارای چابکی و مناسب برای استفاده روزمره است. موتور ۳٫۰ لیتری M TwinPower توربو مجهز به موتور بنزینی ۶ سیلندر ترکیبی از Valvetronic شامل دو وانوس و تزریق با دقت بالا با توربوشارژر TwinScroll است. پاسخگویی فوق العاده، گشتاور بالا حتی در دورهای کم و گسترۀ گسترده ای از علامت های تجاری این موتور قدرتمند است. نتیجه حداکثر گشتاور از ۴۵۰ نیوتن متر با مصرف متوسط ۸٫۱ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر [xDrive: 7.8 لیتر] است. موتور M بنزینی TwinPower توربو ۶ سیلندر در سرعت فقط ۴/۸ ثانیه از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت سرعت می گیرد. [xDrive: 4.6 ثانیه].

intro-header-fullwidth

Discover Design

cq5dam.resized.img.485.low.time1447942342105

Discover Driving Dynamics

cq5dam.resized.img.485.low.time1447942345037

Discorver Lines and Equipment

cq5dam.resized.img.485.low.time1510605021199

Discover Driving Assistance

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است