تسلاموتور نماینده رسمی BMW

اصلی BMW Engine Oils رعایت استانداردهای با کیفیت بالا مورد نیاز موتورهای BMW و کاملا بهره برداری از پتانسیل خود را در مورد عملکرد، بهره وری و طول عمر. افزایش کار تعمیر و نگهداری در BMW خود را با اصلی BMW موتور روغن و با تخصص طولانی از متخصصان خدمات ما.

[fm_carousel id=”3″]

یافتن روغن موتور اصلی BMW

بهترین روغن برای موتورهای BMW.


روغن موتور BMW TwinPower Turbo از ویژگی های اصلی موتورهای BMW جدید پشتیبانی می کند و به اطمینان از حداکثر قدرت و حداکثر بهره وری کمک می کند. آنها باعث افزایش ویسکوزیته می شوند و همین امر باعث سردتر و پایداری بیشتر آنها می شود. روغن های اصلی موتور BMW همچنین دارای یک فناوری تمیز کردن فعال و همچنین محافظت یکپارچه در برابر خوردگی ، سایش و پارگی است. موتور را تمیز نگه می دارد و عمر آن را افزایش می دهد.

روغن موتور برای بهره‌مندی از رانندگی پایدار: این روغن نه تنها از عملکرد عالی موتور اطمینان دارد بلکه فناوری پاک کننده فعال همچنین اجزای موتور را تمیز و محافظت از موتور را حفظ می کند.

روغن موتور برای کارایی در سطح جهانی: روغن موتور در رده “طلا” استانداردهای جدیدی ایجاد کرده است که از عملکرد عالی موتور و محافظت بالای موتور اطمینان می کند. روغن با برچسب “FE Fuel Fuel ” همچنین مصرف سوخت NEDC را در مقایسه با روغن موتور Longlife-01 تا ۲٫۵٪ کاهش می دهد.

جایگزینی با آدرنالین: روغن موتورM TwinPower Turbo” ” با توجه به عملکرد شدید و شرایط مسابقه ، از موتورهای با کارایی بالا BMW M کاملاً پشتیبانی می کند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است