تسلاموتور نماینده رسمی BMW

گشت و گذار در مسیرهای جدید گاهی اوقات به دنبال سقوط و تفکر در جهت کاملا جدید است. در BMW I Visions، این آسپیراسیون بر روی اشکال خاصی قرار می گیرد. ایده های چشم انداز و فن آوری های ابتکاری برای اولین بار قابل رویت می شوند. در نتیجه، آینده تلفن همراه کمی مؤثرتر می شود. هر BMW I Vision نه تنها دیدگاه برای کار توسعه بیشتر را فراهم می کند، بلکه همچنین محرک و منبع الهام بخش برای تحرک آزاد و پایدار فردا را فراهم می کند.

cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580540687
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580540687
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580541831
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580541831
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580538077
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580538077
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580540685
cq5dam.resized.img.1185.large.time1524580540685

Connected with the future

BMW i Vision Future Interaction

 

BMW I در آینده چشم انداز تعامل.

BMW Impossible Future Interaction در نمایشگاه Consumer Electronics Show 2016 در لاس وگاس با ارائه نخستین نمایش در نمایشگاه Consumer Electronics Show 2016 نمایشگاه کابین خلبان فردا را ارائه می دهد. رابط کاربری با نمایشگرهای با رزولوشن بالا، عملکرد با صفحه نمایش لمسی، صدا و حتی کنترل حرکات AirTouch، راننده را به دنیای جدید غرق می کند. و همه اینها در یک راننده جذاب از کلاس عالی.

یک داستان موفق: BMW I.

پروژه i
در بهار ۲۰۰۸، بهترین ذهن ها از BMW در یک مکان مخفی در مونیخ ملاقات می کنند تا اهداف جاه طلبی را در نظر بگیرند: تجدید ساختار تحرک شهری. تیم مونیخ یک آزمایشگاه را راه اندازی کرد و آن را “پروژه من” نامید و یک مأموریت را اختصاص داد: فراموش کنید آنچه پیشتر انجام شد. همه چیز را تصحیح کنید

BMW VISION EFFICIENT DYNAMICS
برای اولین بار، یک مفهوم کلی برای صرفه جویی در انرژی توسعه یافته است؛ قبلا، این رویکرد فقط شامل ادغام تکنیک های ذخیره انرژی در مدل های موجود بود. بدن و سیستم درایو به طور خاص طراحی شده است، با توجه به صرفه جویی در انرژی. این مفهوم به پایه فناوری برای بسیاری از پیشرفت های بعدی توسط BMW تبدیل می شود.

راه اندازی BMW I
متولد الکتریک: BMW I نام تجاری جدیدی از BMW است و تحت تاثیر قرار مفهوم تحرک قرار می گیرد که اجازه می دهد روزانه روزانه به طور کامل الکتریکی تلفن همراه – قبل، در طول و پس از سفر. این به این دلیل است که BMW با فراتر از وسیله نقلیه فکر می کند – و هیچ چیز را با خدمات تحرک نوآورانه اش نمی کند.

BMW CONCEPT i8 و BMW CONCEPT I3.
مرحله تکاملی بعدی در BMW Vision EfficientDynamics – BMW I8 Concept. این ترکیب عملکرد چشمگیر یک ماشین ورزشی با درجه بالایی از بهره وری. BMW I3 Concept در همان زمان ارائه شده است. اولین وسیله نقلیه الکتریکی به طور کامل متصل شده است، که به ویژه برای نیازهای تحرک الکتریکی طراحی شده است

BMW I8 CONCEPT SPYDER.
کم تر از بالستیک، آزادی بیشتر – BMW i8 Concept Spyder: این روستای سبک وزن با راننده با راننده هیبریدی از سقف جلوگیری می کند و بر روی کربن، آلومینیوم و لیتیوم بی نظیر استوار است. ساختار قاب آن، محور سیستم درایو محور و باتری ها را به طوری که وزن کاملا متعادل است.

BMW I3 CONCEPT COUPÉ
تجدید ساختار تحرک به معنای تفکر فراتر از زمینه های رانندگی آگاهانه و چابک زیست محیطی است. نتیجه BMW I3 است که با طراحی چشم اندازش دیدگاه خود را از خودرو فردا ارائه می دهد. سیستم نوآورانه eDrive آن نه تنها اجازه می دهد از رانندگی آزاد و بی نظیر رانندگی لذت ببرید بلکه در عین حال یک تجربه موتورسواری تقریبا خاموش و هیجان انگیز را فراهم می کند.
راه اندازی بازار BMW i3.
تحرک شهری تغییر یافته است: BMW i3 نتیجه دیدگاهی است که به مراتب فراتر از محیط زیست آگاه و رانندگی چابک می شود. BMW I3 با طراحی چشم انداز و سیستم قدرتمند BMW eDrive، ماشین فردا است. این نه تنها به صورت محلی منتشر نمی شود بلکه به طور کامل با شهر ارتباط دارد.

راه اندازی بازار BMW i8.
ماشین ورزشی آینده – با ارزش مصرف و انتشار یک ماشین فشرده. قدرت این هیبرید پلاگین در هماهنگی کامل موتور موتور و موتور احتراق است که خود را در حداکثر راندمان و دینامیک در جاده بیان می کند. دیگر چشم انداز، اما به طور کامل هوشمند. اولین ماشین ورزشی است که حتی می تواند zeitgeist را تسریع کند.

BMW Iدرچشم انداز آینده
آینده در نمایشگاه ۲۰۱۶ در لاس وگاس نمایش داده می شود: در نمایشگاه Consumer Electronics، BMW Interactive Future Vision ارائه یک دیدگاه از کابین خلبان فردا است. فقط یکی از برجسته AirTouch، یک سیستم کاملا جدید است که طیف گسترده ای از توابع را با حرکت کنترل می کند.

 

BMW i3 (94 ah)
داستان موفقیت BMW منو ادامه می دهد – یا بهتر: اجرا می شود و اجرا می شود. با برد ۲۰۰ کیلومتر در هر بار شارژ باتری، BMW i3 جدید (۹۴ آه) نیز همراه با مسافر قابل اعتماد برای تورهای طولانی است. و با ۷٫۳ ثانیه برای ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت، همچنین دارای ویژگی های Sprinter واقعی است.

تماس با BMW خودتان.

برای اطلاعات بیشتر یا درخواست های مربوط به BMW Individual، لطفا با شرکای محلی BMW خود تماس بگیرید. ما همچنین خوشحال خواهیم شد که پاسخ های کامل و به موقع به هر گونه درخواست ویژه ای که شما در مورد Manufaktur BMW Individual داشته اید داشته باشید. برای این، لطفا با شرکای BMW خود تماس بگیرید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است