تسلاموتور نماینده رسمی BMW

چند دلیل برای انتخاب xDRIVE وجود دارد. اکثر آنها ضرب المثل
BMW xDrive – سیستم هوشمند درایو تمام چرخ.

با BMW xDrive شما همیشه با دست راست دست خود را می گیرید و می توانید خط خود را حتی در خم شدن سریع حفظ کنید. این سیستم هوشمند درایو تمام چرخ ها، حتی در زمین لغزنده، تماس مستقیم جاده ای را نیز در بر می گیرد، بدون اینکه احساس خاصی از استفاده با چرخ دنده عقب را کاهش دهد. این باعث می شود نیروی کشش به چرخ ها به سرعت روشنایی با بهترین قابلیت کشیدن را کنترل کند.

جوی بدون هیچ زحمتی – فقط سرگرمی رانندگی می داند.

انتقال و یک کلاچ چند صفحه ای تحت کنترل الکترونیکی قبل از بازگشت به نسبت توزیع ۴۰:۶۰ نرمال. با استفاده از این فن آوری، BMW یک سیستم چرخ دنده ای با تمام مزایای استفاده از چرخ های عقب ارائه می دهد: دست زدن به دقت، چرخش مطلوب، و جدایی بین موتور و فرمان.

با BMW xDrive تمام چرخ های سیستم، هر محور از کشش خود را به حداکثر استفاده می کند. BMW شما شتاب پایدار را از خم شدن فراهم می کند. اگر – به ویژه در شرایط نامساعد – قدرت بیشتری برای جاده اعمال شود، زمانی که کنترل پایداری دینامیکی (DSC) به کار می رود. علاوه بر بهبود کشش، این سیستم همچنین اولین نشانه های پیشگیری و کاهش هزینه را به رسمیت می شناسد. ظرف یک دهم ثانیه آن را تا ۱۰۰٪ از قدرت موتور به محور جلو یا عقب از طریق

BMW XDRIVE بر روی فیلم.

BMW xDrive را در عمل کامل تجربه کنید. در فیلم مسابقه ای، می توانید ببینید که قابلیت اطمینان سیستم نوآورانه BMW درایو تمام چرخ ها برای ارائه بهترین کشش و ایمنی در شرایط شدید و سطوح لغزنده پاسخ می دهد.

sdfadsfas (1)
sdfadsfas (1)
sdfadsfas (2)
sdfadsfas (2)

سرور شادی به اندازه کوهی از یخ

اگر سیستم کشف بیش از حد، BMW xDrive قدرت بیشتری را به محور جلو حرکت می دهد. این توزیع انعطاف پذیر نیروها ثبات را تضمین می کند.
BMW xDrive در تعامل ثابت با کنترل پایداری دینامیکی (DSC) است که بلافاصله هر چرخش چرخ ها را تشخیص می دهد. این تضمین می کند که چرخ ها با بهترین دستگیره همیشه قدرت درایو را فراهم می کنند. مهم نیست که سرعت شرایط جاده ممکن است تغییر کند.

لذت بردن از رانندگی لذت بردن – BMW xDrive مراقبت از بقیه مراقبت می کند. سیستم رانندگی تمام چرخ های BMW با شکست در کشیدن در مرحله اولیه مواجه می شود و ثبات مطلوب ردیابی و زوایای کامل را تضمین می کند. در اولین علامت understeering قدرت رانندگی به محور جلو کاهش می یابد.

جوی انعطاف پذیر است – کنترل عملکرد دینامیک.

کنترل عملکرد دینامیکی (DPC) در BMW X6، BMW X6 M و BMW X5 M عملکرد منحصر به فردی را برای چرخاندن در اختیار شما قرار می دهد. با تشکر از توزیع صاف قدرت درایو بین چرخ های عقب، کشش و تحرک بهبود یافته است. این اجازه می دهد تا شما را به خم با دقت بیشتری – و سرعت از آنها با دست آورد بهینه. در نتیجه، ویژگی های رانندگی دقیق، بدون در نظر گرفتن شرایط جاده. در ترکیب با BMW xDrive، کنترل عملکرد پویا باعث افزایش چابکی و پویایی هر سطح می شود.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است