تسلاموتور نماینده رسمی BMW

لوازم جانبی BMW .


برای مطابقت با شیوه زندگی و خواسته های خود.

BMW خود را دقیقاً همانطور که می خواهید طراحی کنید. در هر زمان می توانید لوازم جانبی اصلی BMW را به روز کنید یا نرم افزار را به روز کنید.
شریک خدمات BMW شما به شما توصیه می کند و به شما در یافتن راه حل شخصی کمک می کند. او لوازم جانبی اصلی BMW یا نرم افزار BMW را در اختیار شما قرار می دهد و اطمینان می دهد که عناصر جدید کاملاً به ماشین شما متصل هستند.
این به شما امکان می دهد اتومبیل خود را در هر زمان به روز کنید و سفارشی کنید.

لوازم جانبی BMW RETROFIT.

بدون شک شرکای خدمات BMW شما همچنین به روزرسانی های منظم برای نقشه های دیجیتالی در سیستم ناوبری شما ارائه می دهند. بنابراین همیشه می توانید بهترین مسیر را انتخاب کنید. لوازم جانبی بی نظیر BMW شامل نه تنها مشاوره شخصی بلکه نصب لوازم جانبی و ادغام کامل آن در معماری الکترونیکی پیشرفته BMW شما است.

لوازم جانبی BMW بی نظیر به این معنی است که شما می توانید وسیله نقلیه خود را بیشتر فردی و مناسب برای خانواده، کار و اوقات فراغت خود را. شریک سرویس BMW شما به شما توصیه می کند و به شما در یافتن راه حل مناسب کمک می کند. او لوازم اصلی BMW را در یک طراحی منحصر به فرد ارائه می دهد تا سبک زندگی خود را مطابقت دهد – از رابط آیپد از طریق بسته بندی آئروادیمیک تا یک سیستم ناوبری قابل حمل.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است