تسلاموتور نماینده رسمی BMW

رهبر مجموعه

BMW X5 جدید

رئیس وجود دارد و همه را در جای خود قرار می دهد: BMW X5 جدید. حضور آن برای همه روشن است – درست، قدرتمند و ظریف. مشبک کوره دوجداره یکپارچه قدرتمند اشاره به اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که یک نفس عمیق بکشید. طراحی منفرد X چراغهای جلو را بدون توجه به اینکه چه کسی رهبری را بر عهده خواهد داشت، بیاندازد. جدید BMW X5 با فناوری های جدید برای ایمنی بیشتر و حداکثر دینامیکی رانندگی در هر سطح، می داند که در آن چه می گذرد. و چطور برای اولین بار به اینجا بروم

   ویژگی های رهبر گروه در ۵ نکته:

  1. مشخصه نور لیزر X با عناصر آبی

  2. حداکثر پویایی رانندگی به لطف Package xOffroad با تعلیق هوا ۲ محور

  3. طرح X معمولی با قدرت چشمگیر تفسیر شده است

  4. به لطف فن آوری ارتباطی نوآورانه و کمک راننده، پیوندهای کامل

  5. مدیریت محفظه محفظه هوشمند * برای حداکثر راحتی

 

 

طراحی داخلی و بیرونی BMW X5.

ویژگی های شیشه ای گرانقیمت، لهجه های منحصر به فرد و نور محیط ایجاد جو خاصی می کند. شگفت انگیز است که می تواند به طور جداگانه با چهار عطر طبیعی مختلف در Package Air Ambient Air اقتباس شود. ارائه کیفیت کامل صوتی در حالی که شما در حال حرکت است Bowers و Wilkins الماس صدای فراگیر سیستم *

BMW X5 ویژه – هر جزئیات بیانیه ای. جلو با پنجره بزرگ کلیه یک تکه در شکل کمی شش ضلعی، چراغ های متمایز و ورودی های هوا بزرگ نشان می دهد که چه چیزی می تواند انتظار: تعیین ۲۲ “چرخ های آلیاژی.

با تشکر از سقف شیشه ای پانوراما Sky Lounge، داخلی خود را از بهترین قسمت خود نشان می دهد.

cq5dam.resized.img.1185.large.time1526634703312
cq5dam.resized.img.1185.large.time1526634703312
cq5dam.resized.img.1185.large.time1526634705257
cq5dam.resized.img.1185.large.time1526634705257

 

بسته بندی محفظه لباسی * سفارش و ایمنی را تضمین می کند. هنگامی که درب عقب باز می شود، محفظه محفظه محفظه الکتریکی با لمس یک دکمه در زیر ورودی کف قرار می گیرد و ریل های لغزشی و ضد لغزش به هنگام استفاده از وسایل نقلیه بارگیری می کنند.

مدیریت عالی.

محفظه کامیون BMW X5 نسل جدیدی از آسایش را ارائه می دهد. برای بارگیری و تخلیه راحت، قسمت های پایین و بالا درب عقب را می توان باز و بسته به طور کامل الکتریکی. در ترکیب با Comfort Access، تمام اینها یک حرکت کوتاه هدفمند از پایه زیر سپر عقب است.

 The new BMW X5 embodies the DNA of the BMW X family. In its fourth generation, this model is making its most powerful statement to date in terms of presence and modernity. It defines a new X design language in a robust, clear and precise manner. The new interior offers even more luxury and an intuitive operating concept. 

Adrian van Hooydonk, Head of BMW Group Design

مرکز کنترل
مفهوم ابتکاری عملکرد BMW X5

مفهوم نوآورانه عامل BMW Operating System 7.0 حتی عملکرد ساده تر از عملکردهای خودرو را از طریق حرکات، گفتار، صفحه لمسی و کنترل iDrive امکان پذیر می سازد – به طور کاملا بصری. برای این منظور، عملکرد کنترل کننده ارتقا یافته است. به عنوان مثال، تمام خدمات دیجیتال مانند برنامه ها می توانند به طور مستقیم انتخاب شوند.

 

 

همیشه دو قدم جلوتر
خدمات دیجیتال و سیستم های رانندگی BMW X5.
کاملا متصل، قدرتمند پیش رو. BMW X5 دارای آخرین نسل از فن آوری های اتصال BMW است. خدمات دیجیتال هوشمند و سیستم های کمک به راننده یک اتصال بی نظیر را با دنیای بیرونی ایجاد می کنند و به لطف عملیات بصری به حداکثر راحتی و ایمنی بیشتر امکان می دهند.

همیشه به روز باشید
آیا می خواهید BMW خود را به روز با آخرین نرم افزار؟ با ارتقا نرم افزار از راه دور، BMW شما همیشه مانند جدید خواهد بود. راحت، قابل اعتماد و بدون استرس – بدون نیاز به بازدید از شریک سرویس BMW خود. ارتقاء بیش از حد نصب می شود، همانطور که برای گوشی های هوشمند شما است.

راحتی بدون کلید
چرا شما کلید خود را در جرقه اگر شما گوشی هوشمند آندروید خود را با شما؟ کلید دیجیتال اجازه می دهد قفل کردن و باز کردن قفل BMW خود را داشته باشید و حتی بدون نیاز به یک کلید فیزیکی موتور را خاموش کنید. می توان آن را با استفاده از برنامه BMW Connected به گوشی هوشمند آندروید خود دانلود کرد و با خانواده و دوستانتان به اشتراک گذاشت.

مدت یک سال است.

راه مستقیم به مقصد شما.
در زمان وارد شده و آرام. حرکت به درب به درب شما را به فاصله کوتاه نهایی از ماشین خود را به مقصد خود و به عقب است. دسترسی سریع به سرویس ناوبری عابر پیاده در گوشی هوشمند خود را با پشتیبانی از اطلاعات روی صفحه اتصال متصل شده خود و دریافت اطلاعیه ها از برنامه BMW Connected دریافت کنید.

مدت یک سال است.

اتصال یک فکر دیگر را در نظر گرفت.
خدمات حمل و نقل، خدمات از راه دور و یا اطلاعات ترافیک زمان واقعی؟ چرا گزینه های فردی را انتخاب کنید زمانی که می توانید همه چیز را با هم داشته باشید؟ با Connected Package Professional، می توانید این خدمات را از BMW ConnectedDrive و همچنین سرویس های اضافی رایگان برای آزمایش لذت ببرید.

این مدت سه سال است.

۴۵۰ NM

لمس نور پدال شتاب دهنده سرگرمی در BMW X5 xDrive40i را آغاز می کند. حتی در تورهای کم، توربو شارژرهای با تعویض غیرمستقیم قادر به ارائه این گشتاور چشمگیر هستند. و با هر تغییر دنده، ۸ سرعته اسپرت اتوماتیک اختیاری حداکثر دینامیک، بهره وری و لذت رانندگی را آزاد می کند.

 

 

 

 

 

 

 

مدل ROLE برای تعادل کار و کار.
موتور بنزینی شش سیلندر داخلی BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i از محدوده کامل آن ترسیم می کند. همراه با کشش برتر xDrive درایو تمام چرخ، موتور تصفیه شده TwinPower توربو خروجی است که قول رانندگی لذت رانندگی در بالاترین سطح را فراهم می کند. موتور بنزینی ۶ سیلندر کامل ۲۵۰ کیلو وات (۳۴۰ اسب بخار) را تولید می کند و سوخت آن به سیلندرها تا ۳۵۰ بار تزریق می شود تا احتراق کارآمد تر باشد. فشار که BMW X5 با اطمینان به عملکرد بالا ترجمه می کند.

 

 

 

 

مشخصات کارایی CO2 طبق دستورالعمل ۱۹۹۹/۹۴ / EC و مقررات اروپا در نسخه فعلی آن قابل اجرا است. مقادیر نشان داده شده بر اساس مصرف سوخت، مقادیر CO2 و مصرف انرژی بر اساس چرخه NEDC برای طبقه بندی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مصرف سوخت رسمی و انتشار CO2 خاص خودروهای سواری جدید می توانید از «کتابچه راهنمای مصرف سوخت، انتشار CO2 و مصرف برق اتومبیل های جدید» که در همه نقاط فروش و در دسترس است https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

* برنامه ریزی شده در دسترس از Q4 / 2018.

مصرف سوخت و انتشار CO2.

مقادیر مصرف سوخت، انتشار CO2 و مصرف انرژی نشان داده شده بر اساس مقررات اروپایی (EC) 715/2007 در نسخه قابل اجرا در زمان تایید نوع تعیین می شود. این ارقام به یک وسیله نقلیه با تنظیمات اساسی در آلمان اشاره می کند و محدوده نشان دهنده تجهیزات اختیاری و اندازه های مختلف چرخ ها و لاستیک های موجود در مدل انتخاب شده است.

مقادیر وسایل نقلیه با برچسب (۳)، در حال حاضر بر اساس قوانین WLTP جدید است و به منظور تضمین مقایسه بین وسیله نقلیه، به مقادیر معادل NEDC بازگردانده می شوند. [با توجه به این وسایل نقلیه، برای مالیات مربوط به وسایل نقلیه یا سایر وظایف (حداقل از جمله) در مورد انتشار CO2، مقادیر CO2 ممکن است با مقادیر ذکر شده در اینجا متفاوت باشد.]

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است