تسلاموتور نماینده رسمی BMW

بغل کردن ناشناخته

BMW X1

قدرت برحسب (kW (hp در ۱/دقیقه

۱۳۵ (۱۸۴)/۴۰۰۰

حداکثر گشتاور (rpm) در ۱/دقیقه ۳۸۰/۱۷۵۰-۲۷۵۰
انتشار CO2 ترکیبی برحسب g/km

۱۲۹٫۰ (۱۳۲٫۰)

مصرف ترکیبی بر حسب لیتر/۱۰۰ کیلومتر

۴٫۹ [۵٫۰]

BMW X1 وسیله ای مناسب برای کسانی است که می خواهند تفکر رانندگی را با نیازها و خواسته های خود تفسیر کنند. نسبت های SAV آن نشان دهنده غرور چشمگیر، انعطاف پذیری داخلی آن است. از طریق BMW XLine و BMW Sport Line آن دو دنیای طراحی را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا لهجه های خاصی را در داخل و خارج ایجاد کنید. به لطف ترکیبی از اقدامات BMW EfficientDynamics و کارایی موتورهای بنزینی TwinPower Turbo، BMW X1 دارای مقادیر کم مصرف و انتشار در تمامی نسخه های موتور است.

کشف BMW X1

xDrive
سیستم هوشمند BMW xDrive درایو تمام چرخ تقریبا به طور کامل به حتی شرایط چالش برانگیز ترین سطح جاده، همیشه ارائه کشش برجسته است. xDrive و کنترل پایداری دینامیکی (DSC) اطمینان حاصل می کنند که BMW کاملا پایدار است. از طریق سیستم سنسور DSC کنترل شده، xDrive به طور انعطاف پذیر و سریع قدرت درایو بین محورها را در اختیار می گذارد تا مانع از حرکت بیش از حد و یا کمرنگ شدن شود، به این ترتیب ثبات برجسته برجسته را تضمین می کند. در شرایط جاده بحرانی، DSC نیازی به مداخله در چنین شرایطی ندارد. BMW xDrive ترکیبی از مزایای سیستم رانندگی تمام چرخ ها – کشش، ثبات جهت و ایمنی رانندگی – با سبک چابکی Classic BMW برای لذت بردن بیشتر رانندگی است.

راحتی و عملکرد
همراهی کامل برای سفر خود را به ناشناخته: داخلی از BMW X1 مسافران خود را به جایگاه صندلی بلند برای بهترین دیدگاه امکان پذیر است، لذت بردن از محیط اطراف با مواد با کیفیت بالا. BMW X1 در ترکیب با دستکاری بصری و استفاده متغیر از فضا، شریک ایده آل برای تمام برنامه های آینده خود است

طراحی
BMW X1 مشخصات ظاهری SAV را اصلاح می کند به گونه ای که همه کاره و پویا در اندازه ی برابر است. این که در یک محیط شهری یا جاده ای، چیدمان قدرتمند خود را با محور طولی بلند و برانکهای کوتاه، شکل چشمگیری را کاهش می دهد. این یک طراحی ورزشی با ابعاد بیرونی جمع و جور است، بدون اینکه به انعطاف پذیری و فضای زیادی در هر دو ردیف صندلی برسد. ترکیبی از مواد با کیفیت بالا و تطبیق لهجه های یکپارچه به طرز ماهرانه ای از نگاه BMW X1 دور می شود

۵۶ cm

BMW X1 با ابعاد بیرونی جمع و جور آن در زندگی شهری روزمره تاثیر می گذارد. پنهان پشت سرشان خیلی بیشتر از آنچه شما تصور می کنید ممکن است. با توجه به خط سقف بالا، شکل معمولی SAV آن باعث می شود که داخلی به ویژه بزرگ و جذاب باشد. یکی دیگر از عواملی که برای این احساس عجیب و غریب است، دیدگاه بسیار واضح از موقعیت صندلی و صندلی های بزرگ است. با این حال این تصور از BMW X1 صرفا ذهنی نیست: ۵۶ سانتیمتر از اتاق عقب در عقب صندلی راحت در سفرهای طولانی حتی برای مسافران قد بلند است.

 BMW X1 در یک نگاه

cq5dam.resized.img.485.low.time1519045835253

Discover Quality & Materials

cq5dam.resized.img.485.low.time1519038131106

Discover Elevated Seating Position

cq5dam.resized.img.485.low.time1511564354027

Discover Models & Equipment

cq5dam.resized.img.485.low.time1511564353953

Discover Adjustable Rear Seats

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است