تسلاموتور نماینده رسمی BMW

THE FUTURE STARTS NOW: THE BMW VISION NEXT 100
DISCOVER THE FUTURE OF SHEER DRIVING PLEASURE

در طول ۱۰۰ سال گذشته ، ما با دنبال کردن چشم انداز منحصر به فرد خود به شکل دادن به آینده تحرک کمک کرده ایم: برای ایجاد نهایت وسیله نقلیه برای لذت بردن از رانندگی. هرکسی پشت چرخ های بی ام و امروز می تواند آن را حس کند. اما موارد جالب دیگری نیز وجود دارد. زیرا در حال حاضر ما از رانندگی پس انداز آینده با وسیله نقلیه دیدنی لذت می بریم که شما را به عنوان راننده نهایی تبدیل می کند. با BMW VISION NEXT 100 ملاقات کنید.

YOUR NEW INTELLIGENT CO-PILOT: THE COMPANION

 

هوش مصنوعی

هوش هیجانی و دیجیتالی ، دسترسی دائمی و امکان اتصال BMW VISION NEXT 100 با همسایه (همراه) که به وسیله نقلیه این امکان را می دهد تا راننده را بهتر بشناسد و در هر شرایط رانندگی بصری و کمکی کمک کند. به این ترتیب ، بیش از هر زمان دیگر ، هماهنگ (همراه) مستقیماً هر سفر را تجربه شخصی و عاطفی به نفع راننده می کند.

ارتباطات آگاهانه و پیشگیرانه.

همراهان از دو طریق از رانندگان پشتیبانی می کنند. در ابتدا ، این کار به صورت آگاهانه از طریق صفحه Head-Up انجام می شود ، که شیشه جلو را به طور کامل پوشش می دهد. و دوم ، از طریق Alive Geometry به طور موقت: موزاییک مثلث فعال سنسور که تا بالای داشبورد امتداد دارد. اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد مستقیماً سریعتر به راننده پاسخ می دهد تا در شرایط رانندگی آینده باشد

این همسایه قبل از دیدن حتی با برقراری ارتباط با سایر وسایل نقلیه و سیستم های راهنمایی و رانندگی ، از خطرات احتمالی به شما هشدار می دهد.

در صورت سهولت استفاده ، همكار تمام وظایف رانندگی را بر عهده می گیرد. این امر باعث می شود مسافران با خیال راحت به مقصد خود برسند و آنها را با به روزرسانی های مهم در مسیر ، شرایط جاده و عملکرد خودرو در طول مسیر به روز کنند.

دو تجربه درایو نهایی: حالت ساده و حالت بوت شدن.
کاملاً خودکار: حالت راحتی

برای ما رانندگی کاملاً مستقل به معنای راحتی حداکثر برای شما است. به همین دلیل تنها کاری که شما باید انجام دهید برای راحت بودن این است که پشت سر بگذارید و لذت ببرید.

به طور کامل AUTONOMOUS: حالت آسایش.

برای ما، رانندگی کاملا مستقل به معنی حداکثر آرامش برای شما است. به همین دلیل تنها چیزی که شما باید در حالت سهولت انجام دهید، پشت سر گذاشتن و لذت بردن از سوار شدن است.

عملکرد خالص: حالت بوست.

در حالت تقویت، همه چیز در اطراف عملکرد رانندگی شما متمرکز می شود. به همین دلیل است که صفحه نمایش سر به طور مستقیم در میدان دید شما خطوط رانندگی ایده آل، ترمز، فرمان یا شتاب را نشان می دهد.

ثبات مطلوب: مفهوم مواد.

GLASS REFLECTIVE

پانل های شیشه ای منعکس کننده خودرو ما فقط حفظ حریم خصوصی شما را افزایش نمی دهد، آنها همچنین گرمایش داخلی خودرو را ۳۰٪ کاهش می دهد.

مواد تک
فضای داخلی “BMW VISION NEXT 100”  ۱۰۰٪ بدون چرم بوده و با استفاده از مواد قابل چاپ قابل تهیه است. این امر فرآیند تولید را بهینه می کند ، به عنوان مثال ، می توان مستقیماً با رنگ چاپ کرد. بازیافت آنها آسان است ، از مواد سازگار با محیط زیست نیز استفاده می کنند.

AERODYNAMICS

فیوز BMW VISION NEXT 100 طراحی ساده و خیره کننده ای را با یک پوسته بیرونی کاملاً بسته ، با کشش بسیار کم تنها ۰٫۱۸ cW ارائه می دهد. طراحی آیرودینامیکی بهینه آن نمایشی خیره کننده ایجاد می کند که از صورتهای نمادین در دو طرف جلو تا پشت مخروط مانند انگشت زیبایی استفاده می کند.

آینه های چرخ پویا

BMW VISION NEXT 100 یک بایگانی چرخشی ورزشی پویا است که به صورت هوشمند باعث کاهش کشش و کاهش مصرف انرژی می شود. کاملاً هنگام رانندگی مستقیم در یک خط بسته ، قوسهای چرخ برای بدنه آیرودینامیکی بهینه به سمت بدنه ساده و راحت خودرو باقی می مانند. اما هر وقت ماشین چرخانده می شود ، با هماهنگی کامل با چرخ ها از بدنه خودرو حرکت می کنند یا از آن خارج می شوند.

بیرون چرخ از دید ما.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است