تسلاموتور نماینده رسمی BMW

WEIRD, WONDERFUL AND MOVING: THE NEWS DRIVING TOMORROW’S MOBILITY

ما قرار است به نوعی داستانی باشیم که ۱۰۰ سال پس از جنبش اتفاق می افتد ، مانند گذشته. بنابراین در ماه های آینده این داستان ها را در پلت فرم www.next100.bmw شما با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. مقالاتی که ۱۰۰ سال از BMW در مورد فناوری ها و نوآوری هایی که فردا رانده خواهد شد – علاوه بر فیلم ها و عکسهای بی نظیر BMW VISION NEXT 100 و تجربیات بعدی BMW در تور جهانی ما. مقاله زیر در “راننده نهایی” اولین سلیقه آنچه را می توان انتظار داشت به شما می دهد.

۵ CHARACTERISTICS OF TOMORROW’S ULTIMATE DRIVER

با استفاده از BMW VISION NEXT 100 ، چشم انداز خود را برای آینده تحرک ارائه می دهیم: یک کانسپت وسیله نقلیه که برای تبدیل شما به راننده نهایی طراحی شده است. اما این برای شما چیست؟ و چگونه وقتی خودتان را به عنوان “راننده نهایی” تبدیل می کنید ، خودتان را تشخیص می دهید؟ بیایید فردا به ۵ ویژگی «راننده نهایی» نگاهی بیندازیم.

این که آیا شما یک جلسه در مرکز شهر دارید ، یک اتومبیل برای آن را انتخاب کنید یا در ورزشگاه مستقر کنید – ابزاری برای آینده تضمین می کند که شما به دلیل داده های زمان واقعی ، دسترسی به تقویم و مسیریابی هوشمند ، جلسه‌ای را از دست ندهید. . بدون استرس و بدون دردسر. بنابراین می توانید بدون اینکه چیزی در یک ثانیه از وقت آزاد خود را از دست بدهید ، در مورد کار روزانه خود آرامش داشته باشید.

همه ما آنجا بوده ایم: موجی از چراغ های قرمز ، کل شهر یک سایت ساخت و ساز ، انحراف بعد از انحراف بعد از انحراف. ناامید نشدنی نیست ، اما در آینده ما این گزینه را نداریم. اگر دنیای ترافیک دوباره با ما مخالفت کند ، همراه دو گزینه بسیار دلپذیر ارائه می دهد. یا ما به شرکت هوشمند ما اجازه می دهیم تا در ترافیک به ما کمک کند. یا مستقیماً به حالت سهولت تغییر می کنیم و از زمان استراحت یا کار استفاده می کنیم. با قدرت اکنون در دستان ما ، وقت تلف می شود و استرس به چیزی از گذشته تبدیل شده است.

افزایش آگاهی از محیط زیست به ما کمک می کند زیرا رانندگان بیشتر درباره رفتار ما در محیط فکر می کنند. به همین دلیل در آینده مواد منفعل قابل بازیافت قابل قبول ، انتشار کربن خنثی و رد کامل چرم با استانداردها به همراه رانندگی آزاد می شوند.

از آخرین تحولات در سیاست و تجارت تا جدیدترین کلوپ در شهر – در حالی که امروز بیشتر وقت خود را صرف رانندگی می کنیم ، در آینده زمان بیشتری را صرف اطلاع رسانی خواهیم کرد. یا به احتمال زیاد توسط ماشین ما اطلاع داده می شود.

چه در حالت تقویت حسگر و چه در حالت کاملاً مستقل: لذت رانندگی به یک تجربه احساسی و جسورانه تر تبدیل می شود. با استفاده از BMW VISION NEXT 100 ، “راننده نهایی” طیف کاملی از مواد نوآورانه و فناوریهای هوشمند را در اختیار آنها قرار می دهد. این وسیله نقلیه با ترکیب داده های مربوط به تأیید شده راننده با اطلاعات مربوط به محیط اطراف خود ، به افزایش آگاهی راننده کمک می کند. همه چیز در اتومبیل برای پشتیبانی از نیازهای شما به عنوان راننده طراحی شده است و شما را با تجربیات طراحی جدید آماده می کند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است