تسلاموتور نماینده رسمی BMW


DESIGNED TO INSPIRE.
The BMW 6 Series Gran Coupé.
Design & driving dynamics

حداکثر خروجی در kW (hp) در ۱ / دقیقه (۶۵۰i)

۳۳۰ (۴۵۰) / ۵۵۰۰

انتشار CO2 در g / km (650i)

۲۰۶-۱۹۹

شتاب ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت در ثانیه (۶۵۰i) ۴٫۶
حداکثر گشتاور در Nm در ۱ / دقیقه (۶۵۰i) ۶۵۰ / ۲۰۰۰-۴،۵۰۰

کروم محاصره شده است، مجموعه ای از چرخ ها و خطوط فرسوده، کروم را احاطه کرده است. BMW 6 سری گران کوپه نمی ترسد نشان دهد که چه چیزی باید ارائه دهد: ظرافت، انحصار و روحیه. کابین خلبان یک نگاه اجمالی از مواد انتخاب شده را فراهم می کند. چرمی با ظرافت ساختاری و صفحه نمایش ارگونومیک. تجهیزات منحصر به فرد از BMW Individual کمک می کند تا خودرو کاملا منحصر به فرد باشد. کار کامل هنر، که به لطف مفهوم صندلی ۴ + ۱، برای مسافران کوتاه پنج مسافر را فراهم می کند. محل ایده آل برای لذت بردن از نیروی کامل برنده جایزه BMW TwinPower توربو موتور از BMW EfficientDynamics. سیستم های دوربین و پشتیبانی جامع پشتیبانی بیشتری در همه شرایط رانندگی ارائه می کنند. نتیجه: لذت رانندگی نامحدود در محیط وسیع و راحت

DISCOVER THE BMW 6 SERIES CONVERTIBLE.

تجهیزات.
ظاهر شیک: سه نوع طراحی منحصر به فرد در دسترس هستند – Design Pure Excellence، Design Pure Experience و M Sport packages. محدوده BMW Individual گزینه های منحصر به فردی را ارائه می دهد. و محدوده اصلی لوازم جانبی BMW علاوه بر انتخاب امکانات با ویژگی های مفید متعددی را گسترش می دهد.

راحتی
در حالی که جهت گیری سیستماتیک راننده از ویژگی های کابین خلبان باعث می شود تا راننده توجه خود را بر جاده پیش بگذارد، مسافران در عقب می توانند در صندلی های ورزشی، صندلی های متناسب قرار گیرند. با استفاده از مواد با کیفیت بالا و سیستم بلندگوی عالی، داخلی از تمام ساکنان دعوت می کند تا به نشستن و استراحت بپردازند. و امکانات ذخیره سازی متعدد برای نوشیدنی ها و یا اجناس کوچک، تمام فضای آزاد شما را برای لذت رانندگی در کلاس اول فراهم می کند.

تشخیص BMW 6 SERIES CONVERTIDesign.
یک خط گسترده و مشخص از جلو جلو می رود، در امتداد زانوبند بلند می شود، در شیشه جلو بالا می رود و سپس از سقف به عقب قدرتمند می رود. خطوط فرسوده را در کنار آن قرار می دهد که ترکیبی از نور و سایه چشمگیر است که بیشتر بر زیبایی ظاهری و منحصر به فرد BMW 6 Series Gran Coupé تأکید دارد. BMW 6 سری گران کوپه به دنبال یک هدف: برای رسیدن به یک تفسیر حتی بیشتر منحصر به فرد از ظرافت ورزشی است. این به وضوح در داخل کشور منعکس شده است. خطوط طولانی و سطوح پیچیده، احساس فوق العاده زیادی به خود جلب می کنند. از ویژگی های اختیاری مانند تمیز کردن چوب کامپوزیتی BMW Individual و یا تمیز کردن کامل چرم BMW Individual Amaro Brown از کاراکتر منحصر به فرد.
بله

۳۳۰ KW

تجهیزات.
قدرت فوقالعاده BMW 650i مبنایی برای پویایی است که باعث می شود BMW 6 Series Gran Coupé را در سراسر آسفالت ایجاد کند. فقط یک لمس نور بر روی پدال شتاب دهنده به اندازه کافی برای رها کردن موتور ۸ سیلندر BMW TwinPower Turbo است که با دو موتور توربو شارژر Valvetronic، Double VANOS و High Precision تزریق می شود. BMW 650i xDrive در ۴٫۴ ثانیه هم همین کار را می کند. با قدرت ۳۳۰ کیلو وات (۴۵۰ اسب بخار) و حداکثر گشتاور ۶۵۰ نیوتنمتر، موتور بنزینی ۸ سیلندر BMW TwinPower Turbo دارای مصرف سوخت چشمگیر نیز می باشد: با استفاده از عملکرد خودکار شروع / توقف و سایر ویژگی های BMW EfficientDynamics، متوسط سوخت مصرف BMW 650i از ۸٫۸ تا ۸٫۶ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر (۹٫۴ تا ۹٫۲ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر با xDrive) است، با انتشار CO2 از ۲۰۶ تا ۱۹۹ گرم در کیلومتر (۲۱۹ تا ۲۱۵ گرم در کیلومتر با xDrive). این بدان معنی است که BMW 650i و BMW 650i xDrive استاندارد EU6 را برآورده می کنند.

تشخیص BMW 6 سری با قابلیت تبدیل

cq5dam.resized.img.485.low.time1510606897548

Discover BMW Individual

cq5dam.resized.img.485.low.time1510606896519

Discover Design Pure Excellence

cq5dam.resized.img.485.low.time1510606897256

Discover Colours & materials

Discover 20`` light alloy wheels Multi-spoke style 616

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است