تسلاموتور نماینده رسمی BMW

Ready, Set, Gone

THE BMW 6 SERIES COUPÉ.

حداکثر خروجی به (kW (hp در ۱ دقیقه (۶۵۰i)

۳۳۰ (۴۵۰)/۵,۵۰۰

انتشار CO2 برحسب گرم در کیلومتر (۶۵۰i) ۲۰۶–۱۹۹
شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت (۶۵۰i) ۴٫۶
حداکثر گشتاور برحسب نیوتن متر ۱/دقیقه (۶۵۰i) ۶۵۰/۲,۰۰۰–۴,۵۰۰

کلاه بادی بلند، کوتاهی overhangs و یک خط سقف که به زیبایی تمام راه را به عقب گسترش می دهد – BMW 6 Series Coupé یک ورزشکار دو درب است که با شعور غیر قابل انکار از ظرافت. کیفیت وعده های بیرونی نیز در داخل تحویل داده می شود. چرم Exclusive با رنگ مشکی “Nappa” با ویژگی های پیشرفته، ترمودینامیکی با کیفیت با کیفیت و دوختن با سلیقه ای با ظرافت، محیط محکمی را ایجاد می کند. دو موتور قدرتمند و بسیار صاف در حال اجرا BMW EfficientDynamics در دسترس هستند برای انتخاب از: BMW TwinPower توربو خطی ۶ سیلندر موتور بنزینی و BMW TwinPower توربو ۸ سیلندر موتور بنزینی. نوآوری BMW ConnectedDrive مانند BMW Head-Up Display و راننده دستیار Plus یک بار دیگر معیار در این کلاس منحصر به فرد خودرو را تعیین می کند

کشف  BMW 6 SERIES COUPÉ

تجهیزات.
ویژگی های پویا، چالش انگیز و ظریف – ویژگی های منحصر به فرد در دسترس برای برجسته کردن هر جنبه ای از کوپه BMW 6 سری: بسته M Sport و بسته بندی تجهیزات طراحی تجربه خالص و طراحی تفکر خالص. علاوه بر این، محدوده BMW Individual گزینه های متعددی را برای ایجاد کوپه BMW 6 Series شما حتی انحصاری تر و شخصی تر می کند. و لوازم جانبی اصلی BMW اجازه می دهد وسیله نقلیه به طور کامل به نیازهای روزانه اقتباس شده است

پویایی و کارایی رانندگی
هنگامی که صدای دینامیکی سیستم اگزوز ورزشی به گوشهایتان منتقل می شود، مشخص است که با چه چیزی برخورد می کنید: موتورهای پرقدرت گشتاور و شاسی های هوشمندانه و فن آوری های انتقال در BMW 6 Series Coupé برای ایجاد تجربه رانندگی کامل ورزشی. کنترل پرتاب حداکثر شتاب و حداکثر ضربان نبض را به طور همزمان فراهم می کند. و در استفاده روزمره می توانید اطمینان حاصل کنید که به لطف تکنولوژی پیشرفته BMW EfficientDynamics، هیچ مانع رانندگی سوخت بیشتری مصرف نمی کند، بلکه ضروری است.

طراحی
کوپه سری ۶ BMW نشان می دهد فضل و قدرت به اندازه برابر است. خطوط روشن و سطوح اطمینان خود را بیان می کنند. در ترکیب با بسته M Sport، ورودی های هوای محکم و برجستگی های خروجی های برجسته بیشتر به تناسب اندام خودرو کمک می کند. با ۹ لرزش خیره کننده و کنار چراغ های LED، این پنجره مشبک کلیه است که در جلو حرکت می کند. مهمترین نمایشگرها و سوئیچ های دستگاه به سمت راننده هدایت می شوند و کنترل های استادانه ای که برای یک کوپه ورزشی ضروری است را تضمین می کند. سطوح شوم و خطوط به وضوح کانتینری با ابزار بسیار دقیق و مواد با کیفیت بالا ترکیب شده اند تا یک تصور منحصر به فرد را ایجاد کنند که به همه حواس شبیه است.

۳۳۰ KW

قدرت فوقالعاده BMW 650i پایه ای برای دینامیکی است که کوپه BMW 6 را در سراسر آسفالت حرکت می دهد. فقط یک لمس نور بر روی پدال شتاب دهنده به اندازه کافی برای رها کردن موتور ۸ سیلندر BMW TwinPower Turbo است که با دو موتور توربو شارژر Valvetronic، Double VANOS و High Precision تزریق می شود. BMW 650i xDrive در ۴٫۴ ثانیه هم همین کار را می کند. با قدرت ۳۳۰ کیلو وات (۴۵۰ اسب بخار) و حداکثر گشتاور ۶۵۰ نیوتنمتر، موتور بنزینی ۸ سیلندر BMW TwinPower Turbo دارای مصرف سوخت چشمگیر نیز می باشد: با استفاده از عملکرد خودکار شروع / توقف و سایر ویژگی های BMW EfficientDynamics، متوسط سوخت مصرف BMW 650i 8.8 تا ۸٫۶ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر (۹٫۳ تا ۹٫۱ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر با xDrive) است، با انتشار CO2 از ۲۰۶ تا ۱۹۹ گرم در کیلومتر (۲۱۷ تا ۲۱۳ گرم در کیلومتر با xDrive). این بدان معنی است که BMW 650i و BMW 650i xDrive استاندارد EU6 را برآورده می کنند.

BMW سری ۶ کوپه در یک نگاه

bmw-6-series-coupe-m-sport-package-slide-01

بررسی M Sport package

cq5dam.resized.img.485.low.time1510606859031

بررسی سیستم خروجی هوای ورزشی

cq5dam.resized.img.485.low.time1510606858687

بررسی ۸-speed Steptronic Sport transmission

cq5dam.resized.img.485.low.time1510606858552

بررسی چرخ های آلیاژ سبک ۲۰`` multi-spoke سبک ۶۱۶

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است