تسلاموتور نماینده رسمی BMW

LESS LIMIT. MORE SKY
The first-ever BMW 2 Series Convertible

سرعت بالا در کیلومتر / ساعت (۲۲۸i)

۲۵۰ [۲۵۰]

شتاب ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت در ثانیه (۲۲۸i)

۶٫۱ [۶٫۰]

حداکثر خروجی در kW (hp) در ۱ / دقیقه (۲۲۸i)

۱۸۰ (۲۴۵) / ۵۰۰۰

نگاه به عقب، نسبت فشرده – BMW 2 Series Convertible. زبان طراحی فوق العاده آن با سرازیری کوتاه، کانتورهای قدرتمندی و عقب عضلانی منعکس کننده ماهیت خودکارشناسانه آن است. بسته های لوکس، Sport Line و M Sport و همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی BMW اصلی، ادویه های بیشتری به این شخصیت اضافه می کنند. BMW 2 Series Convertible هیچ کس را دنبال نمی کند؛ آن را به طور خودارضایی تحریک می کند. و BMW M235i حتی بیشتر تحریک کننده است. با موتور M-Performance TwinPower توربو ۶ سیلندر داخلی آن، سمت چپ BMW 2 Series Convertible را خنثی می کند و نه تنها سرعت جریان هوا را افزایش می دهد، بلکه لذت رانندگی را به سطح کاملا جدید می برد.

داده های تکنیکی

 

یک سبک

مدل ها و تجهیزات BMW 2 Series Convertible.

همراهی شیک، ورزشکار ظریف و یا مدرن منحصر به فرد: شما تصمیم می گیرید چه نوع شخصیت شما می خواهید به BMW 2 سری تبدیل خود را. با مدل های BMW و تجهیزات، سه نوع طراحی متفاوت در کنار نسخه اصلی تجهیزات موجود است. ورزشکاران بی همتا نیز می توانند بسته M Sport را انتخاب کنند. بسته های اضافی و همچنین لوازم جانبی اصلی BMW بیشتر سبک شخصی خود را برجسته می کنند.

طرح.
با الهام از تابستان: با بازوی نرم، جلو BMW 2 Series Convertible ظاهر حتی بیشتر با اعتماد به نفس، با شانه های ورزشی بیشتر و عقب بیشتر عضلات نگاه. و حتی بسته شده، BMW 2 Series Convertible با خطوط پویا و مسابقات ورزشی خود تحت تاثیر قرار می گیرد و به لطف تبلت کنتراست آن، توانایی های کلیدی آن را به جلو می دهد: احتیاط را به باد و جذابیت تمام حواس. و تضمین حداکثر لذت بردن از رانندگی.

رانندگی دینامیک و کارایی
ترکیبی کامل از کنتراست: سیستم رانندگی دینامیکی BMW 2 Series Convertible و تکنولوژی نوآورانه BMW EfficientDynamics، قدرت و حداکثر بهره وری را بدون هیچ مشکلی متحمل می شوند. نتیجه: BMW 2 Series Convertible که به طور مستقیم در خیابان ها، مانع از حرکت و چابکی می شود، چه در حالت ECO PRO و چه در سبک رانندگی ورزشی – در یک بسته مبهم و پر انرژی که به تمام حواس شما جذاب است.

۱۸۰ KW

ترکیبی از تحرک چابکی، پاسخگویی برجسته و با کارایی استثنایی سوخت، موتورهای بنزینی BMW 2 Series Convertible را مشخص می کند. BMW 228i دارای حداکثر خروجی ۱۸۰ کیلو وات (۲۴۵ اسب بخار) با مصرف متوسط تنها ۶٫۸ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر است (انتقال Steptronic: 6.6 لیتر / ۱۰۰ کیلومتر). با توربوشارژر TwinScroll با Valvetronic، دو VANOS و تزریق با دقت بالا، واحد قدرت حداکثر گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر را در ۱۲۵۰ دور در دقیقه تولید می کند.

THE BMW 2 SERIES CONVERTIBLE AT A GLANCE

 

cq5dam.resized.img.585.low.time1470914951859

Discover Design

cq5dam.resized.img.585.low.time1448031783556

Discover Design

cq5dam.resized.img.485.low.time1448031787658

Discorver Comfort and Safety

cq5dam.resized.img.585.low.time1470914951859

Discover the Softtop

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است