تسلاموتور نماینده رسمی BMW

از ارزش پایدار برخوردار است


بازیافت در BMW.


BMW در حال آماده سازی زمینه برای استفاده مجدد از محیط است ، در حالی که مدل جدید هنوز هم روند توسعه و تولید را طی می کند. این اطمینان را می دهد که وسایل نقلیه را می توان به سرعت و کارآمد بازیافت کرد. این مفهوم BMW را در بین رهبران گروه پایداری داو جونز ، مهمترین لیست شرکتهای پایدار جهان قرار می دهد.

محیط زیست پذیرش استفاده مجدد.

رویکردهای جدید به بازیافت وسایل نقلیه: شرکت هایی که در بازیافت وسایل نقلیه پایان عمر تخصص دارند ، درگیر هستند. هر کیلوگرم زباله به هر روشی که از نظر زیست محیطی و اقتصادی از اهمیت بیشتری برخوردار است ، پردازش می شود. مواد اولیه با ارزش به چرخه تولید باز می گردند و باعث کاهش بار محیط زیست می شوند. کارآیی کنترل شده ، پیش پردازش ، جداسازی و بازیافت چهار مرحله باقیمانده در برخورد با وسایل نقلیه بی پایان که می تواند به صورت سازگار با محیط زیست استفاده شود.

فرآیند بازیافت وسیله نقلیه با انتقال آنها کنترل شده به محل جمع آوری یا تصویب درمان تأسیس می شود. فقط آنها می توانند تأیید تولید مثل را صادر کنند ، که اغلب برای ثبت نام خودرو به طور رسمی به عنوان خارج از جاده مورد نیاز است.

در مرحله پیش تصفیه ، ابتدا کیسه های هوا و سایر اجزای آتش سوزی قرار می گیرند. فرآیند بازیافت مناسب با حذف کلیه مایعات در یک پایه اختصاصی آغاز می شود. این محل کار جایی است که به عنوان مثال مبرد از سیستم تهویه هوا و سیستم ترمز خارج می شود ، روغن خنک کننده ، روغن موتور و مایعات انتقال تخلیه می شوند و سوخت با استفاده از دستگاه مخصوص پمپ می شود. هر یک از مایعات مختلف به طور جداگانه در ظروف نگهدارنده تزریق می شود و در گیاهان خاص یا در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

در آینده طبق قانون ، ۸۵٪ از وزن وسیله نقلیه پایان عمر باید به شکل فعلی آن یا به عنوان منبع ماده ای برای ساخت قطعات جدید مورد استفاده مجدد قرار گیرد. این هدف از مدت ها قبل برای قطعات فلزی محقق شده است. شیشه و بسیاری از پلاستیک ها از نظر اقتصادی قابل دوام هستند. BMW با استفاده از تکنیک های جدید پیشگام نقش مهمی در این فرآیند ایفا کرده است. موتورهای جدا شده را می توان به عنوان یک فرم بازخرید با کیفیت بالا بازسازی کرد و برای اهداف اصلی خود از آنها استفاده مجدد کرد.

پس از جداسازی ، وسایل نقلیه باقیمانده به کارخانه خردکن برداشته می شوند. این ویژگی ها اندازه کف دست های شما را کاهش داده و آنها را مناسب می کند. پلاستیک ، پارچه ، فلزات آهنی و غیر آهنی مورد استفاده مجدد قرار می گیرند.

طراحی برای بازیابی.

ویژگی هایی که در بازیافت قابل تحمل است ، مانند طراحی مؤلفه ، انتخاب مواد و به زودی می توان تکنیک پیوستن را در نظر گرفت. یکی دیگر از اهداف آنها ترویج استفاده از مواد ثانویه بازیافت شده و کیفیت در وسایل نقلیه جدید است. این شامل راه هایی برای چرخه مواد شما است.

طراحی بنزین برای مهندسین بازیافت با تعیین تعریف کارآیی و پذیرش محیط زیست به عنوان اولویت های خود ، زنگ بازیافت و دفع وسایل نقلیه پایان عمر را تعیین می کند. بنابراین بازیافت بخشی جدایی ناپذیر از فرایند توسعه محصول است.

قطعات هوشمند با زندگی جدید


هدف اصلی BMW این است که در طول عمر خود حداقل تأثیر خودرو را بر محیط زیست به حداقل برساند. علاوه بر این ، توسعه و تولید هر وسیله نقلیه جدید ، آن را به روشی قابل قبول و کارآمد برای استفاده مجدد از محیط تبدیل می کند.

• در مرحله توسعه ، مهندسان کلیه مؤلفه های سازنده را مجددا ارزیابی می کنند و یافته های خود را در طراحی مؤلفه ثبت می کنند.
• مفاهیم بازیافت برای قطعات بزرگی مانند ترمز سپر ، کابین خلبان و غیره تهیه شده است.
• در انتخاب مواد ، سعی در کاهش تنوع و جلوگیری از مواد غیر قابل بازیافت است.
• استفاده از تکنیک های پیوند هوشمند تضمین می کند که اجزای سازنده پس از جداسازی می توانند توسط مواد مرتب شوند.
• بررسی تأثیرات زیست محیطی مؤلفهها در مطالعات موردی “مطالعه چرخه زندگی” ارزیابی می شود.
• تجزیه و تحلیل مجدد و تجزیه و تحلیل فیزیکی انجام شده برای اطمینان از دستیابی هر وسیله نقلیه به اهداف تعریف شده.
• BMW نتایج تجزیه و تحلیل خود را با کلیه بهره برداران اقتصادی درگیر در فرآیند بازیافت ، از طریق دوره های آموزشی و مستندات دقیق به اشتراک می گذارد.

در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای میانجیگری استفاده کنید:
• اجزای پیشرفته مانند کیسه های هوا و سگک های کمربند را می توان به طور کامل توسط یک رابط استاندارد احاطه کرد.
• کلیه مایعات عملیاتی و به عبارتی روغن ، سوخت ، خنک کننده و ترمزها ، یخچال و فریزرهای تهویه مطبوع و غیره می توانند به سرعت و به طور کامل از طریق یک نقطه حفاری یا سوراخ تخلیه تعیین شده ،
• اجزای پلاستیکی با وزن بیش از ۲۰۰ گرم حاوی نام مواد است.
• قطعات بزرگ پلاستیکی که از نظر اقتصادی قابل بازیافت هستند می توانند به سرعت و به راحتی از بین بروند.

جمع آوری وسیله نقلیه بعد از تحویل

وسایل نقلیه با عمر مفید باید باقی بمانند (و خصوصاً موتور ، واحد درایو ، بدنه ، مبدل کاتالیزوری ، قطعات الکترونیکی تعیین کننده ارزش و همچنین سایر اجزای اصلی) و از مواد زائد عاری باشند.

در نتیجه ، مالک یا مالک موقوفه باید وسیله نقلیه را در انتهای عمر خود به کلکتور دیگری یا محل بازگشت یا به پالایشگاه مصوب منتقل کند. پس از تأیید به آنها دوچرخه داده می شود که باید در اختیار مسئولان آنها قرار گیرد. نقاط برگشتی که توسط BMW اعمال می شود ، وسایل نقلیه بدون سرنشین BMW را به صورت رایگان حذف می کنند. شرایط اساسی زیر برای وسایل نقلیه ای که باید بصورت رایگان حذف شوند باید رعایت شود.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است