تسلاموتور نماینده رسمی BMW

قطعات اصلی BMW جدید.

 BMW باقی می ماند.


BMW شما روز به روز عملکرد بالا را فراهم می کند و این تعامل قطعات است که برای عملکرد کامل مهم است. به همین دلیل است که شما باید بر قطعات BMW اصلی تکیه کنید: عملکرد دقیق تنها با دقیق تر شدن همه قسمت ها به الزامات هر مدل مدل BMW به دست می آید. شما با کیفیت بالا و ایمنی کامل دریافت خواهید کرد.

BMW قطعات خودرو اولیه در یک نگاه.

ترمزهای اصلی BMW.


در اورژانس شمارش تعداد هر سانتیمتر. بنابراین ترمز های اصلی BMW به طور فردی به تعامل خاص مدل از عوامل تاثیرگذار مانند آیرودینامیک، ABS، شاسی، بدنه و موتور کمک می کند. مواد کامپوزیت ویژه برای حداکثر ایمنی ترمز و عمر طولانی است. این قطعات BMW اصلی بارها و بارها در امتحانات جامع و شبیه سازی آزمایش شده اند. به طوری که شما می توانید به آنها اعتماد کنید زمانی که مهم ترین است.

کلاچ اصلی BMW.


سالگرد لذت بردن از رانندگی رو به جلو است: یک کلاچ اصلی BMW کشیده شده است که تا حدود ۱۲۰،۰۰۰ کیلومتر طول می کشد و حتی تنها از ۱٫۵ میلیمتر در هر طرف استفاده می کند. همچنین با توجه به عملیات هیدرولیکی آن، تعمیر و نگهداری می شود. با توجه به دقت بالای تولید، این قسمت اصلی BMW همچنین می تواند به راحتی درجه حرارت تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. بنابراین چیزی در راه تجربه های رانندگی طولانی، ورزشی و پویا نیست.

سیستم اگزوز BMW اصلی.

یک موتور قدرتمند به رانندگی لذت بخش رانندگی کمک می کند – اما سر و صدا موتور و آلاینده ها نمی کنند. سیستم های اگزوز BMW اصلی عملکرد بهتر موتور و مصرف کمتر در صورت کاهش وزن. آنها همچنین میزان انتشار آلاینده ها را حدود ۹۰ درصد کاهش می دهند. “BMW” صدای معمولی که هنوز در حال پویا است – که برای هر مدل BMW متفاوت است – حفظ می شود.

کمک فنر اصلی BMW.


BMW بر طراحی پیچیده گاز، کمک دوشتری برای کمک فنرها متکی است. جذب شوک، که کاملا با موتور خودرو سازگار است، با بهبود راحتی سواری، رفتار واکنش بهتر و توسعه نویز کمتر مشخص می شود. ثبات عملکرد حتی تحت شرایط شدید نیز تضمین می شود: حتی بین -۴۰ و +۱۰۰ درجه سانتیگراد، قطعات اصلی BMW قطعات راحتی و ایمنی مناسب را در گرما یا سرما فراهم می کنند.

شیشه جلو BMW


اجازه ندهید هر چیزی را هنگام رانندگی منحرف سازد. صفحه اصلی BMW Windscreen از دیدگاه ایده آل و قابلیت های سیستم های مربوطه پشتیبانی می کند. با توجه به شکل کامل آن، شیشه جلو جلو و عقب است. منحنی خاص آن باعث می شود پاک کن شیشه جلو اتومبیل حداکثر مقدار آب را هر بار که حرکت می کند را حذف کند. این تنها راه برای اطمینان از این است که تمام عناصر فنی یکپارچه شده در شیشه جلو – از سنسور باران تا صفحه نمایش BMW Head-Up – کاملا کاربردی میباشند.

قطعات بورس BMW.

همانطور که جدید، فقط ارزان تر است.


مفهوم اساسی باز پردازش است: تا ۶۰٪ از تمام قطعات مبادله را می توان در پایان زندگی اظهارنامه خود استفاده مجدد. هر بخش مبادله به عنوان یکی از بخش های BMW جدید با دستورالعمل های کیفیتی همانند و گارانتی ۲۴ ماهه ادامه دارد. ۹۵٪ از تمام قطعات که بلافاصله آماده نیست بازیافت می شود. این هزینه می کند – برای محیط زیست و کیف پول شما: قطعات مبادله BMW هزینه تا ۵۰٪ کمتر از قطعات جدید است.

قطعات BMW

استارت اصلی BMW.


بدون نیاز به تعمیر و نگهداری تا ۵۰۰۰۰ شروع می شود، به ویژه برای هر نوع موتور برای کاهش مصرف سوخت و مناسب برای استفاده حتی در شرایط شدید مطابقت دارد: فقط یک کلمه برای توصیف BMW Starter اصلی وجود دارد – قابل اعتماد است. مقاوم در برابر حرارت از -۴۰ تا +۱۰۰ درجه سانتیگراد، حفاظت کامل از خوردگی و خاک به دلیل طراحی آنها و ساخته شده از مواد با کیفیت بالا.

ژنراتور اصلی BMW.


کوچک، سبک و قدرتمند: یک ژنراتور اصلی BMW تولید کننده واقعی است. قادر به مقاومت در برابر ارتعاش با شتاب تا ۸۰ برابر گرانش، پایدار تا ولتاژ ۳۵۰ ولت است، به لطف طراحی پیچیده آن، عمر مفید به خصوص طول می کشد. هر ژنراتور اصلی BMW به طور دقیق با ویژگی های عملکرد یک BMW مطابقت دارد و ساخت و ساز جامد آن را بخشی مبادله ایده آل می کند – با همان ویژگی های کیفیت و عملکرد به عنوان بخش جدید.

پمپ آب اصلی BMW.


سهم فعال در حفظ ارزش سایر اجزاء خودرو: پمپ های اصلی BMW آب کاملا قابل اعتماد هستند حتی در شرایط شدید دما. با توجه به موتور خاصی که به دقت ماشینکاری شده و به شدت مورد آزمایش قرار می گیرد، در طول عمر طولانی آنها مشخص می شود. حتی در ۷۰۰۰ دور در دقیقه و پس از ۱۰۰ ساعت تست مداوم، آنها نباید بیش از دوازده گرم آب را از دست بدهند. بنابراین تنها زمانی که شما یک موتور بیش از حد را ببینید، زمانی است که شما یک گذرنامه را دریافت می کنید.

سیستم محرکه اصلی BMW.


ویژگی های رانندگی ورزشی در بالاترین سطح: BMW اصلی انتقال اتوماتیک همیشه از تکنولوژی پیشرفته برخوردار است و نسبت به دنده های بهینه ای را ارائه می دهد تا نمایش شتاب دهنده را نشان دهد. آنها گشتاور بیشتری را نسبت به انتقال دستی دارند. تمام قطعات کاملا هماهنگ هستند، زیرا این کلید به دینامیک رانندگی معمولی BMW است. و برای اطمینان کامل، یک میلیون کیلومتر رانندگی آزمایشی پیش از انتشار هر سریال. چقدر می خواهید رانندگی کنید؟
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است