تسلاموتور نماینده رسمی BMW

لینک مستقیم به BMW شما


رابط های بلوتوث و USB صوتی BMW شما را به دستگاه تلفن همراه شما متصل می کنند ، بنابراین می توانید حتی در هنگام مسافرت با دنیای خارج ارتباط برقرار کنید. خواه تلفن باشد ، موسیقی گوش دهد یا کتاب آدرس را صدا کند – دستگاه شما با استفاده از کنترل و نمایش در ماشین به راحتی کار می کند.

رابط کاربری BLUETOOTH.

BMW شما بهترین شرایط را برای استفاده از عملکردهای چند منظوره دستگاه های تلفن همراه شما ارائه می دهد. پشت تلفن و رایانه خود را از طریق بلوتوث به رایانه لوحی خود وصل کنید. شما می توانید کتاب تلفن خود را هماهنگ کنید ، برای مثال ، موسیقی را با مشکل پخش کنید یا از طیف گسترده ای از کارکردهای اداری استفاده کنید. از طریق یک سیستم دست آزاد ، که از یک فرمان چند منظوره ، کنترل کننده iDrive یا سیستم کنترل صدا استفاده می کند ، تماس گرفته می شود.

رابط USB AUDIO.


در حین انجام درایو گوش دادن – رابط صوتی USB به شما امکان می دهد MP3 ، USB و دستگاه های پخش کننده تلفن همراه خود را با سیستم صوتی بی سیم ادغام کنید. iPod و iPhone خود را با سهولت وصل کنید. تولید صدا با کیفیت صدا از طریق بلندگوها انجام می شود. کنترل در اتومبیل به شما امکان می دهد تا به راحتی از طریق آهنگ های انفرادی بر اساس ژانر ، آلبوم یا هنرمند حرکت کنید ، در حالی که پورت USB موجود در کنسول مرکزی ارتباط مستقیمی با دستگاه های شما دارد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است