تسلاموتور نماینده رسمی BMW

نمای کلی مدل
دو زندگی یکسان نیستند درست مانند BMW شما.

BMW خود را انتخاب کنید و از میان بسیاری از گزینه های BMW Individual برای بیان شخصیت خود انتخاب کنید.

 سری BMW 3.

مقدار زیادی برای کشف وجود دارد. BMW 3 Series بیش از ۴۰ سال رهبر کلاس بوده است و بیشتر از همیشه قبل از آن علاقه مند است. با مجموعه فردی BMW، شما می توانید ابعاد انحصار را اضافه کنید. طیف وسیعی از گزینه های تجهیزات را به شما می دهد تا Sedan و Touring را به بیان سبک شخصی خود تبدیل کنید

[fm_carousel id=”7″]

 سری BMW 4.

زیبایی شناسی در حال حرکت انحصار پذیری این چیزی است که جدید BMW 4 Series و BMW Individual را متحد می کند. جزئیات ظریف تجهیزات مجموعه BMW Individual برای همه مدلهای BMW 4 Series امکان پذیر است که شما را قادر به ایجاد یک خودرویی می کند که به عنوان تصورات شخصی شما است.

[fm_carousel id=”8″]

سری ۵ BMW

بیانگر، شیک و همه جانبه. BMW 5 سری ترکیبی از این ویژگی ها به کمال، برای ایجاد یک خودرو واقعا برجسته است. گزینه های تجهیزات در دسترس به عنوان بخشی از مجموعه فردی BMW راه های ایده آل برای افزایش شخصیت منحصر به فرد خودرو از طریق بیان شخصیت خود است.

[fm_carousel id=”9″]

 سری BMW 6

یک بیان کامل از پویایی خالص. BMW 6 Series و BMW Individual هر دو طراحی شده اند برای تجدید نظر به تمام حواس. جزئیات تجهیزات در دسترس به عنوان بخشی از مجموعه فردی BMW، این جاه طلبی را به دست می دهد و به کاپیتا، کابینت یا گران کوپه افزوده می شود.

 سری BMW 7

حضور بدون توجه به BMW 7 سری باعث می شود که هر دو در جزئیات آن دیده می شود و به عنوان یک کل. با مجموعه فردی BMW، سری ۷ BMW بیانگر ظرافت منحصر به فردی است که هویت شخصی شما را نشان می دهد. محدوده وسیع BMW Individual عملا هیچ تمایلی را تحمل نمی کند.

سری BMW X

پیشگام در هر سطح. BMW X سری. شخصیت طول می کشد تا بالاتر از همه چیز را بالا ببرد. و شخصیت چیزی است که مجموعه BMW Individual به شما اجازه می دهد تا با BMW X5 و BMW X6 خود را بیان کنید.

[fm_carousel id=”10″]

BMW M.

کمال دینامیک استثنایی همواره یک شگفتی قدرتمند را اعمال کرده است. BMW Individual و تحقق استانداردهای شخصی شما، منحصر به فرد و جذابیت منحصر به فرد این شگفتی را افزوده است. مجموعه فردی BMW برای همه مدل های BMW M در دسترس است. بنابراین نیازی به مصالحه نیست.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است