تسلاموتور نماینده رسمی BMW

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.
طراحی منحصر به فرد با یک صفحه خالی آغاز می شود.

تبدیل به طراح و مهندس وسیله نقلیه خود شوید. هنگامی که شما خواسته های خود را ابراز کرده اید، متخصصین BMW Individual Manufaktur دقت بی نظیر و مهارت های لازم را برای تبدیل آنها به واقعیت انجام می دهند، مگر اینکه ملاحظات ایمنی، ویژگی های خاص برند یا الزامات قانونی را نقض نکنند.

BMW همیشه به دنبال تعهد برای ساخت بهترین اتومبیل ها است. و با این حال، هیچ BMW نمی تواند تمام خواسته های مشتریان ما را برآورده کند. و در موارد استثنایی، حتی مجموعه BMW Individual دارای محدودیت هایی است. BMW Individual Manufaktur در دسترس است تا شما را قادر به تحقق بخشیدن به هر یک از خواسته های شما و ایجاد یک وسیله نقلیه ای که واقعا مورد استفاده قرار گیرد. این که آیا آن را به خارج و یا داخلی و یا انتخاب مواد – مربوط به این سرویس، شما خودتان

بیومواد خارجی

به خاکستر خاکستری. این محدوده شامل رنگ آمیزی رنگ دو رنگ است. شما همچنین می توانید شخصیت BMW خود را با یک خط خطی، که به صورت دستی توسط دست انجام می شود، افزایش دهید. BMW Individual Manufaktur باعث می شود تصورات شما درست باشد.

تعداد بسیار کمی از تولید کنندگان خودرو به عنوان BMW در استفاده از شکل های دراماتیک و یک زبان طراحی پویا برای ایجاد تعادل و هیجان به عنوان متخصص شناخته شده است. کسانی که مایل به افزایش این اثر بیشتر می توانند بر گزینه های ارائه شده توسط BMW Individual Manufaktur تکیه کنند. رنگ مورد علاقه خود را از یک آرایه ظاهرا بی پایان از رنگ – از ققنوس زرد انتخاب کنید

لوازم جانبی مطابق با چرم مروینو انتخاب شده است. محیط اضافی را می توان با اضافه کردن چرم بیشتر در داخل کشور افزایش داد. علاوه بر این، علائم و نشانه ها را می توان به محدودیت های سر و دیگر عناصر اضافه کرد، همه در سطح معمولی Manufaktur BMW از ساخت و ساز حق بیمه متوجه شدند

فردیت مجموع آزادی هایی است که یک فرد برای خودش ادعا می کند. آنچه که Manufaktur BMW منحصر به فرد شما را در داخل ارائه می دهد، نوعی لوکس بی نظیر ظریف است که دیگران حتی متوجه آن نمی شوند. ویژگی های قابل برنامه ریزی شامل انتخاب رنگ شخصی برای ایجاد ترکیبات دوتایی چشمگیر، دوختن بافت فردی و حتی منحصر به فرد است

باز شدن درب داخلی به بیان فردی می پردازد.

سطوح داخلی تر و تمیز در BMW شما را قادر می سازد خلاقیت نامحدود و Manufactu BMW Individual Manufaktur. مواد پیشرفته فن آوری مانند کربن، فلزات گرانبها و بسیاری دیگر از گزینه های سفارشی – BMW Individual Manufaktur فرآیند وسیعی از مواد با کمال بی نظیر را پردازش می کند. حتی کارهای تزئینی دقیق، طنز و سایر انواع تزئینات با مهارت ساختگی انجام می شود.

پروژه های منحصر به فرد BMW منو.

در سال های اخیر BMW Individual Manufaktur بارها و بارها قابلیت های خود را در همکاری با مارک های شناخته شده و در ایجاد وسایل نقلیه با محدودیت و یا سفارشی نشان داده است. همانطور که پروژه های متوالی ارزش های نام تجاری BMW را برجسته کرده اند، آنها همچنین بی تجربگی پیگیری Individual پیگیری تجسم زیبایی شناسی، کیفیت و انحصار خود را بیان کرده اند.

BMW Individual سری ۷ سری الهام گرفته از Steinway & Sons.
در نتیجه یک صفحه کلید پیانو، طرح رنگ، کنتراست بین سیاه و سفید را نشان می دهد. جزئیات دقیق مانند دقیق لوتی گلدان دوزی شده بر تقاضای حق بیمه تأکید دارد.

BMW M5 Nighthawk
نسخه محدود به طور انحصاری برای ژاپن طراحی شده است. چرخ های آلیاژی بدن و چرخ های سبک BMW Individual Finished Black Metallic finish finish را به همراه جزئیات بیرونی در کروم تاریک تکمیل می کند.

BMW Individual Pearl Edition.
BMW 6 Series Gran Coupé با رنگ مایع منحصر به فرد BMW منحصر به فرد درخشان سفید سفید، با الهام از لرزش منحصر به فرد از مروارید زیبا ترین در خلیج فارس

BMW Individual Pearl Edition.
نوار تسمه عقب سری S7S سری BMW با علامت “مروارید” نشان داده شده است که نشان می دهد ساختار برتر BMW Individual Manufaktur است.

BMW Individual 760 لی استرلینگ.
ویژگی BMW Individual از رنگ های خاص Silver و Metallurgy که توسط ROBBE و BERKING با استفاده از روش Martelé به پایان رسیده است، باعث ایجاد این پروژه Manufaktur BMW می شود.
BMW Individual 760 لی استرلینگ.
BMW Individual چرم مرینو کامل با ریز دانه در Amaro Brown با لوله های کنتراست در Opal White، مشخصه نقره ای دوزی شده در سر بال ها و ترمزهای داخلی در نقره ۹۲۵، تنها چند ویژگی برجسته BMW Individual 760 لی استرلینگ است که با همکاری ROBBE & BERKING

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé.
یورگ Schödel 25 سالگرد خود را به عنوان یک راننده BMW M با BMW Coupe M4 که بوسیله BMW Individual Manufaktur تصحیح شده بود، جشن گرفت. BMW Individual رنگ مكائو آبی رنگ مكانیك دقیق تر از اولین مدل M خود است. این داخلی شامل چرم اضافی است و از چرم مینرو Bicolour در Black / Silverstone ساخته شده است. Headrests به طور جداگانه دوخته شده، لمس شخصیتی جدیدی را ارائه می دهد. این داخلی شامل چرم اضافی است و از چرم مینرو Bicolour در Black / Silverstone ساخته شده است. Headrests به طور جداگانه دوخته شده، لمس شخصیتی جدیدی را ارائه می دهد.

“مدل ۳۰” Jahre M5 “.
جشن ۳۰ سالگرد BMW M5، این مدل قدرت و انحصار را به یک سطح کاملا جدید می رساند. به طور خاص توسط Manufaktur BMW Individual ایجاد شده است، نسخه محدود ۳۰۰ در سراسر جهان با یک پایان قابل ملاحظه ای مروارید تیره نقرهای فلزی است. این درختی که با نام “۳۰ Jahre M5” نوشته شده است، یک تجربه رانندگی منحصر به فرد و قدرتمند را نشان می دهد.

تماس با BMW خودتان.

برای اطلاعات بیشتر یا درخواست های مربوط به BMW Individual، لطفا با شرکای محلی BMW خود تماس بگیرید. ما همچنین خوشحال خواهیم شد که پاسخ های کامل و به موقع به هر گونه درخواست ویژه ای که شما در مورد Manufaktur BMW Individual داشته اید داشته باشید. برای این، لطفا با شرکای BMW خود تماس بگیرید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است