تسلاموتور نماینده رسمی BMW

گردآوری بیومواد
صنایع دستی، مواد، طراحی – ترکیب کردن برای ایجاد بازتابی از خودتان.

F مواد و سبک ساخت و ساز اعمال شده به آنها برای طراحی عناصر مانند رنگ و شکل، هر مورد مورد نیاز مراحل فرایند متعدد است. همه با یک هدف در ذهن: به ترکیب جزئیات کامل به BMW که کاملا منعکس کننده شخصیت شما.

ترکیبی کامل از الهام و آزادی خلاق. این مجموعه مجموعه BMW است. بسیاری از گزینه های تجهیزات، شما را قادر می سازد تا شخصی خود BMW را ایجاد کنید. شما می توانید از لحاظ لحظه ای که وسیله نقلیه خود را پیکربندی می کنید، گزینه های کاملا سازگار با BMW Individual را انتخاب کنید. با این حال، چه چیزی منحصر به فرد است. از انتخاب

BMW نقاشی INDIVIDUAL FINISHES.

اثرات منحصر به فرد خود را براق می کند. دیگران – مانند اتم مات – یک براق ابریشمی دارند که از بقیه جدا می شوند. این راز یک رنگدانه خاص در فرآیند درخواست چند لایه است. پوشش مات از یک پوشش کت و شلوار کاملا هماهنگ استفاده می کند که یک ظاهر متمایز را ایجاد می کند. نتیجه یک نشانه قابل رویت از سبک شخصی شخصی شماست.

طعم و مزه شخصی خود را توضیح می دهد دشوار است. نمایش آن، از سوی دیگر، آسان است. با توجه به این موضوع، BMW Individual از رنگ آمیزی سنگهای قیمتی الهام گرفته است تا طراحی های بسیاری از رنگ های فوق العاده را طراحی کند که هر کدام از آنها ویژگی شخصیت مدل را تکمیل می کند.
اتمام رنگ BMW Individual از لحاظ عمق و درخشندگی نیز محسوب می شود: نوردهی آنها بسته به زاویه نور حادثه تغییر می کند. بعضی از فتنه ها را به پایان می رسانند

بیشتر از یک رنگ

تانزانی آبی فلزی.
این رنگ بیرونی با رنگ های آبی روشن و تاریک آن که در نور با نور قرار می گیرند در زیر فیبر نوری ظاهر می شود.

فلز خالص نقره ای
دو پوشش رنگ و همچنین نانوذرات آلومینیوم خوب، یک درخشش عمیق ایجاد می کنند که سطح آن به نظر می رسد مانند فلز مایع است.

کوارتز فلزی شامپاین.
رنگدانه های بسیار بازتابنده تحت رنگ آمیزی شامپاین از طلای قهوه ای تا بنفش آبی تغییر می کنند و بر خطوط خودرو تاثیر می گذارند.

آلمندین براون فلزی.
این قهوه ای قهوه ای قهوه ای کاملا شکل بی نظیر خودرو را برجسته می کند. این شامل رنگدانه هایی است که منافع رنگی را در نور مستقیم ایجاد می کنند و باعث ایجاد حس عمیق و لمس لوکس می شوند.

Pyrite Brown metallic.
رنگدانه های نقره ای و طلایی زیر سطح رنگ، در اثر نور ایجاد یک اثر نور و سایه می شوند.

فلزی درخشان سفید سفید منجمد.
این رنگ منحصر به فرد و ظریف، خطوط زیبایی وسیله نقلیه را تقویت می کند و نور خیره کننده ای را ایجاد می کند.

سنگ قمر فلزی.
رنگدانه های رنگی به عمق سه بعدی سطح می رسند، با اثرات رنگی از رنگ آبی خاکستری تا زرد طلایی.

Azurite سیاه فلزی.
در نور مستقیم، این رنگ از سیاه و سفید به عمیق، آبی تیره با لهجه فیروزه تغییر می کند – همانند معدنی که بعد از آن نامگذاری شده است.

روبی سیاه فلزی.
رنگدانه های بی شمار منعکس کننده نور، ایجاد شفاف شدید با درخشش عمیق از قرمز تیره به میگو می باشد.

BMW INDIVIDUAL MERINO LEATHER

فرایند غوطه وری ویژه برای خیساندن چرم استفاده می شود که در نتیجه، پس از برنزه شدن، هیچ گونه درمان سطحی خاصی نیاز ندارد. چرم طبیعی، تنفس و فوق العاده راحت باقی می ماند.
دوخت دقیق، سوراخکاری تزئینی و لوله کشی با استفاده از دست، ترتیبهای هنری و لهجه هیجان انگیز را ارائه می دهند. این کمال بی کفایتی است که چرم BMW Individual Merino را تبدیل به یک تجربه برای تمام حواس ها می کند.

حواس ما ما را قادر به درک کیفیت و زیبایی شناسی می کند. چشم ما هر رنگ رنگی رنگی را ثبت می کند. بینی ما از بوی بهترین چرم قدردانی می کند. دست ما سطوح و بافت را کشف می کند.
فردی BMW با دادن این بالاترین میزان تأکید بر مهارت های تولیدی چرم مریینی، به این توانایی ها احترام می گذارد. این با انتخاب و برش چرم اصلی شروع می شود: تنها از نژادهای مخصوص گاوها، بدون آلودگی و سایر نقاط ضعف پنهان، راه خود را در کارگاه های BMW Individual پیدا می کند.

یک تصویر

چینی Merino چرم Opal White.
لوله کشی Filigree و دوخت متضاد بر شخصیت داخلی داخلی تأکید دارند.

چینی Merino چرم Opal White.
این رنگ با الهام از قایق بادبانی ظریف ارتباط لوکس مدیترانه ای.

خوب ظریف Merino چرم Amaro براون.
این رنگ یک قرارداد ایده آل برای تر و تمیز کردن چوب جامد BMW Individual را فراهم می کند.

دانه ریز دانه مینو پلاتین.
یک رنگ نوری که به لطافت داخلی منزل می بخشد و یک نگاه منحصر به فرد ایجاد می کند.

دانه ریز دانه مینو پلاتین.
جزئیات فریبنده از چرم مروینو لوله های سیاه و سفید است که توسط دست قرار می گیرد.

چینی Merino چرم Cashmere Beige.
این رنگ ظریف و سبک، براقیت داخلی داخلی روشن و گسترده را برجسته می کند.

مغز گردو دارچین مرینو خوب.
یک نگاه حقوقی و احساس، در یک سایه که پیش از روح زمان است.

چربی مروین چرم Tartufo.
BMW Individual کامل از چرم مرینو در Tartofo ویژگی های بالا با کیفیت بالا چرم، جزئیات دستبند مانند سوزن بافت بافت، لوله بافته دست بافته و دوخت کنتراست رنگ. هیوندای Alantcara BMW Individual باعث می شود تا کیفیت داخلی به ویژه در داخل کشور باشد.

BMW بیلیارد داخلی.

سپس مراحل فرآیند بی شماری، پس از آن شسته شده، لاک الکل و جلا، تا سطح، ساختار دانه و رنگ خود را مطابق با الزامات سختگیرانه BMW Individual.
به همین ترتیب، دکوراسیون داخلی پانو درمورد لباس داخلی سیاه و سفید موجود است تا منحصر به فرد با توجه به انعطاف پذیری منحصر به فرد و با کیفیت بالا و تنها با تولید کنندگان پیشرو پیانو رقابت کند. و بسیاری از مواد را با طیف وسیعی از الگوی پیچیده پارچه بافته بافته شده از پارچه داخلی داخلی برش داده شده است.

شما نمیتوانید آنها را بخوانید، فقط به آنها احترام میگذارید – داستانهایی که در دانه یک قطعه چوب گفته شده است. اندازه و زیبایی درخشان درخت که از آن می آید. شاید این موضوع شیفتگی سنی بشر را با چوب توضیح دهد.
BMW Individual برای تزیین داخلی خود، نه تنها خود را به جنگل های پیشرفته ترین در سراسر جهان محدود می کند، بلکه پردازش خود را نیز بهبود داده است. دقت بی نظیر در طول فرآیند تولید، بسیار مهم است. آن را با برش قطعات انتخاب شده به اشکال مورد نظر آغاز می کند. این تبدیل به داخلی trimims، که، در طول

ساختار نشان می دهد.

بامبو چوب کامپوزیت
یک چوب زیبا ژاپنی با یک دانه بی نظیر گرافیکی. شاین آن با اثر مروارید رنگ در رنگ آمیزی تقویت شده است.

پیانو سیاه است.
کسانی که با ارزش یک پیانو بزرگ آشنا هستند، انحصار طلای داخلی BMW Individual را در بر می گیرد.

چوب تر و تمیز دانه خاکستری سیاه قرمز پر براق.
منافذ در این روکش روغنی عمیق سیاه و سفید به صورت پیچیده دست پر قرمز، ایجاد کنتراست پر جنب و جوش و هیجان انگیز است.

تر و تمیز چوب تر و تمیز دانه خاکستری سفید.
هنگامی که به زیبایی ظریف می آید، هیچ تر و تمیز داخلی در آن وجود ندارد.

cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611575893
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611575893
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611592971
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611592971
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611593096
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611593096
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611614189
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611614189
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611615306
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510611615306

تجهیزات جانبی BMW.

BMW Individual گزینه های اضافی تجهیزات منحصر به فردی را ارائه می دهد که تمام جزئیات را پوشش می دهد به کمال – از سر به انگشت، به سخره گرفتن.

رینگ های آلومینیومی BMW Individual.

به نظر می رسد که BMW Individual از آلیاژهای سبک آلیاژهای استاندارد خود در انحصار و تجدید نظر زیبایی استفاده می کند که همیشه با زبان طراحی هر سری مدل سازگار است. ابعاد آنها نیز نشان دهنده حد بالای محدوده است.

BMW فرد چرمی فرمان

فرمان چرمی BMW Individual دست به دست می دهد و سطح جزئیات را که برای BMW Individual معمول است، نشان می دهد. بسته به مدل، چرخ دارای یک درز حلقه از جنس دقت ساخته شده و دقیق است که باعث می شود آن را بیشتر متمایز. علامت های تجاری BMW نیز به صورت محرمانه تزئین شده اند. همه فرمان های چرخشی یک ویژگی مشترک دارند – کیفیت بی نظیر چرم مورد استفاده BMW Individual.

تعیین فردی BMW.

به عنوان نماد ذهنیت شما، ورودی روشنایی ورودی با نشانه BMW Individual در ابتدای هر درایو به شما خوش آمد می گوید. با این حال یکی دیگر از مشخصه ها برای سری BMW 7 است: واژهای BMW Individual در نوار ترمز عقب نشان دهنده بیان منحصر به فرد فردیت شماست.

BMW بطور جداگانه Coolbox

تعهد فردی BMW؟ کمال برای همه حواس. با داشتن توانایی آن برای نگه داشتن یک محصول خوب در دمای مناسب، بطری اتوماتیک BMW Individual کاملا به این محدوده بستگی دارد.

گزینه های اضافی BMW Individual.

به منظور افزایش بیشتر منحصر به فرد و اضافه کردن تجدید نظر به داخل کشور، BMW Individual گزینه های دیگری از تجهیزات وابسته به مدل ارائه می دهد. این شامل هلیلر BMW Individual در آلکانتارا است که سطح نرم و ابریشمی محیط اطراف خوشایند باز می کند. پانل ابزار چرم تحت پوشش BMW Individual یک ابعاد حقوقی و همچنین وجودی را که می توانید ببینید و احساس می کنید، اضافه می کند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است