تسلاموتور نماینده رسمی BMW

خدمات سریع BMW Lane.


از خدماتی که متناسب با روال روزانه شماست استفاده کنید. برنامه ریزی یک قرار ملاقات دقیق و انعطاف پذیر بدین معنی است که می توانید به برنامه های خود پایبند باشید و از زمان انتظار برای استفاده بهینه استفاده کنید.

معرفی.


سرویس BMW Fast Lane طیف کاملی از خدمات و تعمیرات را با تخصص BMW در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. برای اینکه مطمئن شوید BMW شما BMW را ترک می کند ، ما فقط از قطعات اصلی BMW استفاده می کنیم. در حالی که ما روی اتومبیل کار می کنیم شما می توانید در سالن مشتری کار کنید ، از اینترنت استفاده کنید یا بیشتر از یک فنجان قهوه آرام باشید. یا چرا در یکی از آخرین مدلهای BMW ما درایو تست را پیدا نمی کنیم. BMW به سرعت خدمات خط BMW شما را تأیید خواهد کرد تا در محل کار تأیید شود.

چیزی که ما پیشنهاد میدهیم

همیشه در دستان خوب: سرویس سریع لاین BMW طیف گسترده ای از خدمات و تعمیرات را ارائه می دهد. به هر خدمتی که نیاز دارید ، همیشه از قطعات اصلی BMW استفاده می کنیم.

• کار تعمیر و نگهداری مانند خدمات روغن.
• کارهایی مانند تعویض پدال ترمز و دیسک های ترمز را تعمیر و برش دهید.
• چرخ ها و لاستیک ها را تغییر دهید.
• لوازم آرایشی مانند شیشه و دندان را ترمیم کنید.

 

برنامه ریزی اختصاصی فردی.


هدر ندهید: اگر می خواهید BMW خود را تعمیر کنید ، اما بهتر است برای یک روز کامل بدون آن کار کنید ، با ما تماس بگیرید و قرار ملاقات کنید. ما می خواهیم خدمات مورد نیاز خود را بلافاصله توسط BMW Fast Lane Service مرور کنیم. در مورد آنچه باید انجام شود بحث خواهیم کرد و هزینه ها را پیش بینی کرده و آنها را می پذیریم. BMW شما خدمات درجه یک را دریافت می کند و برای زمان مونتاژ آماده است. سفر خوبی داشته باشید!

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است