تسلاموتور نماینده رسمی BMW

برای همیشه جوان

خدمات تعمیر و نگهداری BMW

جوانی نگه داشتن شما را مناسب می کند - هم افراد و هم اتومبیل. اتومبیل های BMW برای این کار خدمات نگهداری BMW را دارند - یک برنامه مراقبت فنی برای جوانان ابدی. BMW شما با این تلاش و اشتیاق حتی برای مسافت 450،000 کیلومتر ساخته شده است.آنچه در حال حاضر مورد نیاز است مراقبت حرفه ای با دانش فنی BMW با قیمت مناسب و فقط با استفاده از قطعات اصلی BMW است. این تضمین می کند که بدون توجه به مسافت طی شده و سال ساخت ، لذت رانندگی بی نظیر باقی می ماند.

مزایای سرویس تعمیر و نگهداری ارزش BMW

ثابت شده است که تعمیر و نگهداری BMW بالاترین سهم را در حفظ ارزش BMW شما دارد. آنها اطمینان حاصل می کنند که بدون توجه به مسافت طی شده ، عملکرد مطلوب و عملکرد طبیعی BMW حفظ می شود و وقتی صحبت از فروش خودرو می شود ، تفاوت را می دانید. سرویس تعمیر و نگهداری با ارزش افزوده BMW به معنای این است: برای کسب اطلاعات بیشتر کمی دیرتر پرداخت کنید

BMW طیف گسترده ای از پیشنهادات و خدمات جذاب را که سفارشی سازی شده است ، ارائه می دهد. مخصوصاً برای وسایل نقلیه بیش از سه سال. قبل از شروع ، نیازهای شما دقیقاً با مشاور خدمات شما تعریف می شود. شما می توانید مطمئن باشید که فقط کارهای کاملاً لازم انجام خواهد شد. لیست قیمت دقیقی برای قطعات یدکی و زمان تکمیل دریافت خواهید کرد.
حتی 15 سال پس از تولید یک مدل خاص ، فن BMW شما هنوز دانش و منابع لازم برای تعمیر کامل BMW خود را دارد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است