تسلاموتور نماینده رسمی BMW

نیروی کار و لذت رانندگی نیروی محرکه ما هستند.
موتورهای توربو BMW TwinPower

موتورهای بنزینی خلاق با فناوری BMW TwinPower Turbo مرکز اصلی هر BMW است. آنها جدیدترین سیستم های تزریق ، کنترل کامل متغیر عملکرد و فناوری نوآورانه توربوشارژر را با هم ترکیب می کنند.

1231235
1231235
31234512
31234512

موتور خانواده BMW DYNAMICS EFFICIENT

این که آیا سه ، چهار یا شش سیلندر – موتورهای خانواده خانوادگی BMW EfficientDynamics امکان تحویل قابل توجه با تحرک بیشتر با پاسخ خود به خود را حتی در محدوده رکورد پایین و در عین حال ، راندمان عالی و انتشار سوخت را فراهم می آورد. کم است. افزایش بهره وری و پویایی بهینه لذت بیشتر رانندگی را تضمین می کند.

با استثنایی که دارد ، موتور بنزینی ۳ سیلندر و موتور بنزینی ۶ سیلندر بنام TwinPower Turbo BMW ، برنده چندین جایزه “موتور هال” – همه آنها استانداردهای جدیدی را تعیین می کنند. در جدیدترین نسل ، آنها ثابت کرده اند که ارزان تر ، پراکنده تر و قدرتمندتر از نسل قبلی خود هستند. برای افزایش کارایی و پویایی ، این بسته ابتکاری – یک نقطه عطف در استراتژی BMW EfficientDynamics –  جدیدترین فن آوری تزریق و کنترل دریچه متغیر Valvetronic ، از جمله دو VANOS را با فناوری نوآورانه توربوشارژر ترکیب می کند. نتیجه یک سیستم درایو است ، به خصوص کارایی که باعث افزایش چشمگیر تجربه موتور BMW می شود.

دو شاخه یک قهرمانی

حتی عملکرد بهتر، حتی مصرف کمتر: موتور M بنزینی TwinPower توربو ۶ سیلندر.

یک جفت کلیپ

این کار باعث تحویل کامل انرژی ، کاهش مصرف سوخت و افزایش اسپرت و پویایی می شود: انتقال ۸ سرعته Steptronic

[fm_carousel id=”4″]

از ۰ تا ۱۰۰ در ۴٫۸ ثانیه.

انتقال SPEED SPEED STEPTRONIC SPORT.

انتقال ۸ سرعته Steptronic Sport به دلیل دارا بودن دنده کوچکتر و فواصل کمینه امکان تغییر دنده و رانندگی را به میزان قابل توجهی امکان پذیر می کند. حداکثر راحتی را با حس پویایی چشمگیر و کاهش مصرف سوخت ترکیب می کند. و با کنترل استارتاپ ، BMW حتی در هنگام ایستادن ، شما را از پسورد تحت تأثیر قرار می دهد. کلید واژه ها: حداکثر شتاب فشار کوتاه از دکمه DSC ، اهرم دنده را به “S” فشار دهید ، ترمزها را تنظیم کرده و عملکرد شتاب را با شتاب دهنده فعال کنید – اکنون ترمزها را باز کرده و دریابید که گشتاور چیست.

مصرف سوخت و انتشار CO2.

مصرف سوخت و انتشار CO2 به اندازه چرخ ها و تایرها بستگی دارد . درباره مصرف رسمی سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه جدید در دستورالعمل مصرف سوخت و انتشار CO2 برای وسایل نقلیه جدید در کلیه فروشگاه های خرده فروشی و DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH ، Hellmuth-Hirth-Str اطلاعات بیشتری کسب کنید.

BMW i8: مصرف سوخت ترکیبی در ۱۰۰ کیلومتر: ۲٫۱
انتشار CO2 در هر گرم بر کیلومتر: ۴۹
مصرف انرژی ترکیبی در کیلووات ساعت در ساعت / کیلومتر: ۱۱٫۹
ارقام خارج از براکت به مدل اصلی با انتقال به عنوان تجهیزات اصلی اشاره دارد. ارقام موجود در براکت های مدل با انتقال اختیاری در دسترس است (به تجهیزات ویژه مراجعه کنید).

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است