تسلاموتور نماینده رسمی BMW

 

بر لذت رانندگی خود تمرکز کنید.

خدمات BMW
کیفیت ، بهره وری و نوآوری: سه مؤلفه تخصص ارائه شده توسط سرویس BMW - امروز و فردا. حتی قبل از تولید مدل جدید BMW ، مهندسان ما در حال توسعه ویژگی های نوآورانه خدمات و مفاهیم هستند. ما متعهد به ارائه خدمات کلاس اول برای BMW و تجربه رانندگی بی نظیر خود هستیم.

 

فن آوری اتومبیل از BMW

رویکرد تفکر در مورد خدمات: می توانید از راحتی ماشین خود ، وضعیت سرویس - که براساس آنچه در واقع برای کار لازم است استفاده کنید - استفاده کنید. با اتصال به سیستم های بورد ، شریک خدمات BMW و مرکز BMW به طور خاص برای بهینه سازی روند سرویس استفاده می شوند. این به شما امکان می دهد جلسات خدماتی را از قبل تعیین کنید و از پرداخت هزینه هایی برای کارهایی که در واقع نیازی به انجام آنها ندارید خودداری کنید.

شرکای خدمات BMW

همیشه در خدمت شما: با تشکر از شبکه جهانی ما ، شما به ندرت از شرکای خدمات BMW دور هستید. و در هر کجا که بروید ، اتصال به دفتر مرکزی BMW و انتقال مداوم دانش ، راه را برای ارائه خدمات بهینه تر می کند.با اجازه دادن به شرکای محلی BMW برای ارائه خدمات به شما از ماشین خود ، می توانید آگاه باشید که می توانید یک متخصص متخصص ، خدمات با کیفیت بالا ، متخصصان آموزش دیده را برای انجام تعمیرات استخدام کنید و توصیه می کنید از دستگاههای اطلاعاتی مستقر استفاده کنید. در رایانه ها و تجهیزات تشخیصی.

تشخیص داخلی

خدمات پیشرفته با تکنولوژی بالا: تشخیص داخلی ساخته شده در خودرو، شناسایی و پیشگیری از ناهنجاری های بالقوه در سیستم های الکتریکی و الکترونیکی خودرو است. بر اساس این تشخیص، سیستم کامپیوتری با کمک عیب یابی سریع و دقیق انجام می شود. علاوه بر این، تعامل، ارتباط دو جانبه مستقیم بین شرکای سرویس BMW و متخصصان در مرکز BMW برای اطمینان از استانداردهای خدمات پایدار وجود دارد.

همیشه با سرویس مبتنی بر شرایط.


در سال 1982 ، BMW به عنوان اولین کارخانه سازنده اتومبیل کار کرد که با فواصل نگهداری سخت و سخت کار کرد و رویکرد خدمات محور را بر اساس نیازهای واقعی ارائه داد. بسته به مدل ، شرایط کار و مایعات در حال حاضر با استفاده از سنسورها و الگوریتم ها یا بر اساس پارامترهایی مانند مسافت طی شده یا عادتهای رانندگی تعیین می شوند. هنگامی که موتور را روشن می کنید ، صفحه نمایش وضعیت خودرو و هنگامی که سرویس بعدی همخوانی دارد - با مزایای اضافه شده ای که از شما خواسته می شود ماشین را تنها در مواقع مورد نیاز خود داشته باشید.

KEYREADER


نوآورانه ، سریع و قابل اعتماد: در مدل های BMW که از سال 2000 ساخته شده است ، اطلاعات مهم وسیله نقلیه از قبیل شماره شناسایی وسیله نقلیه ، مسافت طی شده یا نیاز فوری به تعمیر و نگهداری کلیدی ذخیره شده است. می توانید در هنگام استفاده از ماشین برای نگهداری ، از این اطلاعات با استفاده از یک دستگاه الکترونیکی – KeyReader استفاده کنید. این امر از ابهام یا سوء تفاهم در اطلاعات جلوگیری می کند و زمان بیشتری برای بحث درباره هر موضوع خاص با یک مشاور سرویس BMW صرف می شود.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است