تسلاموتور نماینده رسمی BMW

BMW در هر زمان قابل اطمینان در خدمت شماست – و البته وقتی یک وضعیت پیش بینی نشده اتفاق می افتد اتفاق می افتد. شماره بی سیم Roadside Assistance مجدداً وقت و زمان به شما می دهد.

پشتیبانی سریع در صورت نیاز به کمک.

راهنما BMW کنار جاده

مساعدت BMW Roadside Assistance برای کلیه رانندگان BMW بطور شبانه روزی ۳۶۵ روز در سال در دسترس است. یک تماس واحد – و متخصصان ما در خدمت شما ، از طریق تلفن یا صحنه در صورت لزوم. وقتی با ما تماس می گیرید ، ما تمام کارهایی را که باید در صورت بروز حادثه انجام دهیم ، مراقبت کامل می کنیم. حتی می توانیم اطلاعات مهم را از طریق تلفن ارائه دهیم و در صورت لزوم مراحل بعدی را شروع کنیم. در عین حال ، می توانید کاملاً آرام باشید و از حداکثر آرامش ذهنی و تحرک لذت ببرید. BMW شما با متخصصان ما در بهترین شرایط قرار دارد. شریک BMW آن را به شرایط اولیه خود بازگرداند – پاداش قطعی از نظر حفظ ارزش و طول عمر. کمک به BMW Roadside پشتیبانی حرفه ای و تخصصی را با کیفیت پایین و ضعیف ارائه می دهد: تماس تلفنی خود را با سفر به یک اتومبیل دست نخورده شروع کنید.

به شکست BMW کمک کنید.

ما خدمات BMW Mobile را ارسال می کنیم و یا به سرعت برای کمک به تخریب از طریق یک شریک متخصص ترتیب می دهیم. اگر امکان اصلاح آسیب در سایت وجود ندارد ، در ساماندهی تجزیه و تحلیل بی بی سی ، تماس و ناوبری به نزدیکترین شرکای خدمات BMW کمک کرده و در صورت لزوم حمل و نقل خودرو در آن کمک کنید.

درمورد تصادفات BMW کمک کنید.

برنامه تحرک BMW مجموعه ای کامل از خدمات رایگان ارائه می دهد و در سراسر اروپا معتبر است. علاوه بر کمک به تخریب در محل (حداکثر ۱۰۰ یورو) و خدمات دوقلو ، هزینه های زیر را نیز شامل می شویم: سفرهای تاکسی طولانی (حداکثر ۶۵ یورو) ، هتل محل اقامت (حداکثر ۴ شب ، حداکثر چهار محل دفن زباله باید بیش از ۵۰ باشد) کیلومتر از محل زندگی شما) وسیله نقلیه جایگزین (کشور اصلی: حداکثر سه روز به اضافه آخر هفته ، در خارج از کشور: حداکثر پنج روز به اضافه آخر هفته) ، مسافرت به خانه یا مسافرت با هواپیما یا راه آهن حداکثر ۵۰۰ یورو) و همچنین جمع آوری یا استرداد وسیله نقلیه (اگر تعمیر بیش از سه روز طول بکشد ؛ حداکثر ۵۰۰ یورو ؛ محل تخریب باید بیش از ۱۰۰ کیلومتر از محل زندگی شما باشد) برنامه تحرک BMW برای دو سال اعتبار دارد. وسایل نقلیه جدید BMW و هر بار روغن تغییر می کند یا کار نگهداری توسط یک ارائه دهنده خدمات مجاز BMW انجام می شود ، آن را برای دو تا پنج سال دیگر افزایش می دهد.
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است