تسلاموتور نماینده رسمی BMW

SUPERIORITY. SEEN IN ITS BEST LIGHT

Born on the racetrack. At home on every road. M Automobiles.

یک هفته تعطیلات فراموش نشدنی در اختیار شما قرار میگیرد که در طی آن آنها به منحنی منحصر به فردی از آنچه در پشت صحنه در مسابقه موتور سیکلت میگذرد، از جمله تورهای گاراژ هدایت شده توسط قهرمان سابق جهان لوریس Capirossi داده شده و به عنوان برجسته، سوار تاکسی در BMW M خودرو ایمن واقعی. این ها فقط برخی از فعالیت های BMW M در MotoGP هستند. اطلاعات مفصلی درباره همکاری با MotoGP از طریق لینک زیر قابل دسترسی است:

M AUTOMOBILE: لذت رانندگی خالص.

این ماشین های منحصر به فرد این تا امروز باقی مانده است. فقط کمال تا آخرین جزئیات باعث می شود M ماشین ها آن چیزی باشند که: ماشین های مسابقه ای پر از خون. با این حال، M ماشین ها نیز عملکرد عالی خود را در زندگی روزمره نشان می دهند – در خیابان های شهر، در جاده های خارج از شهر یا در بزرگراه ها.

شما باید بهترین باشید تا برنده شوید موتورسواری هیچ چیز دیگری را برایش نمی گذارد و ما چیزی از خودمان انتظار نداریم. این مورد در مورد یکی از اسپرت ترین خودروهای ورزشی، افسانه ای BMW M1 بود که در آن نیکی لادا و نلسون پیتی در طول سری Procar به آهنگ پیوستند. و، هنگامی که به توسعه و ساخت ما می آید

cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652631750
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652631750
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652632494
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652632494
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652632495
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652632495

آینه های بال میل BMW باید به خوبی در تونل باد کار کنند. اما هوا لازم نیست که همه چیز در مورد مقاومت باشد: مصرف وسیع در قسمت جلویی هواپیما از نوع M، اجازه می دهد که موتور دیسک های ترمز بزرگ چرخ های آلیاژی M را نفس بکشد و خنک شود، در حالی که جریان هوا در قسمت عقب، . گچی های جانبی بلافاصله قابل مشاهده می باشند، همانطور که لوله های اگزوز دوگانه M اجباری هستند. در ترکیب، آنها نشانه های یک ورزشکار در اوج شرایط هستند.

کمال و زیبایی با هم تعلق دارند. زیبایی شناسی نه تنها موضوع سطح، رنگ، رنگ و یا مواد است – همچنین از طریق طراحی آیرودینامیک و دیگر مشخصات فنی بیان شده است. طراحان و مهندسان BMW M می دانند که شکل و کارکردن با دست به دست می آید، و آنها برای ایجاد راه حل هایی که این دو جنبه را به یک اثر هنری منحصر به فرد تبدیل می کنند، کار می کنند.

یک ماشین ورزشی هیچ جزئیات غیر ضروری ندارد این برای همه چیز برای آیرودینامیک درست است: حتی

M POWER: STIRRING MOMENTUM

حتی رویکرد از طریق هر لحظه از شتاب دهنده، سرعت و قدرت فوری. و در پشت این همه، بسیاری از پیشرفت های تکنولوژیکی نوآورانه: مفاهیم بالا گشتاور، توربو شارژر دوقلو Scroll دوقلو با یک خروجی منیفولد cross-bank، دریچه های تک دریچه، میل لنگ جعلی. با این حال بسیاری از سیلندرها: تمام موتورهای با کارایی بالا ما حداکثر قدرت با حداکثر بهره وری را می یابند.

چیز خاصی در مورد تمام موتورهای M است: آنها نسخه های بیش از حد از موتورهای تولید استاندارد نیست، اما توسعه مستقل فن آوری motorsport برای جاده ها. نوآوری آنها راه را برای موتورهای دیگر BMW نشان می دهد. کلمات “M Power” یک علامت منحصر به فرد از کیفیت هستند – آن را وعده تکنولوژی منحصر به فرد، عملکرد نفس و کیفیت مطلق است.
خروجی بالا که جسد را پشت سر گذاشته است. موتورهای تورک که موتورهای دیگر نمی کنند

نوآوری های شکوفایی زمین: تفکر خلاقانه به علل خلاقانه منجر می شود.

ایجاد شده. در BMW M3، انتقال دو کلاچ M و Drivelogic آن را قادر می سازد آن را به استفاده از قدرت کامل موتور V8 با موتور گشتاور بدون توقف مکنده. یا مانیفولد خروجی کراس بانک که باعث می شود موتور توربو M TwinPower BMW X5 M و X6 M به گونه ای پاسخگو باشد. وزن کمتر، قدرت بیشتر، کنترل بیشتر: منابع رانندگی لذت.

به همین دلیل است که BMW M مهندسین خود را به فضا پرتاب می کند تا ایده های جدیدی را ارائه دهد، این رویکردی است که منجر به توقف نمایش فنی برجسته ترین راه ها شده است. نه فقط برای اتومبیل های با عملکرد بالا، بلکه برای بسیاری از مدل های دیگر BMW نیز. “BMW M” فقط در مورد سرعت نیست، این نشان دهنده قدرت گروه BMW برای تولید نوآوری است.
همه جزئیات را در نظر بگیرید و آن را از ابتدا تا انتها بازنویسی کنید. این چگونگی نوآوری است

M AGILITY: رفع موانع.

شاسی، تعلیق و دمپر که همچنین در سطح بالای کشش مسابقه ی رکورد به عنوان چرخش چرخشی یک گذرگاه آلپ انجام می شود. تحقق: برای مثال، یک سقف از پلاستیک تقویت شده با کربن (CFRP)، دو طرف و شاسی ساخته شده از آلومینیوم ساخته شده است. و به منظور تکمیل ساخت و ساز مکانیکی: تعلیق M Adaptive M.

تعامل مایع بین ترمز، شتاب جانبی و شتاب به جلو: جستجو برای خط ایده آل جستجو برای کمال است حتی در شرایط شدید. و M Automobile ابزار عالی برای دستیابی به این هدف است. هسته: ساخت سبک سبک هوشمند با مرکز جاذبه گرانش و کم توده unsprung، سفت

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است