تسلاموتور نماینده رسمی BMW

 

BORN ELECTRIC

BMW من یک مفهوم جامع و مبتکرانه برای تحرک پایدار است. این وسیله نقلیه الکتریکی چشم انداز و خدمات تحرک، طراحی الهام بخش و درک جدید از حق بیمه است که به شدت توسط پایداری تعریف شده است. این خودرو با وسایل نقلیه نوآورانه خود، هیجان انگیز است: BMW I3 با موتور تمام اتوماتیک برای رانندگی در شهر، که به طور مداوم در سراسر جهان طراحی شده است، و BMW i8 به عنوان پیشرانه ترین ماشین ورزشی است.

BMW I
دنیای ما به سرعت در حال تغییر است: شهرهای در حال تبدیل شدن به مکان های بزرگ هستند، در حالی که مردم بیشتر و بیشتر از یک مکان به مکان دیگر به طور فزاینده ای حرکت می کنند. در همان حال، میل به ارزش های معتبر و سبک زندگی پایدار و آگاهانه در حال رشد است. در BMW I، ما به طور منظم و همه جانبه به این آرمان های تغییر یافته تبدیل می کنیم.

جابجایی بازبینی شده است
در BMW من همه مواردی را که ما قبلا در مورد تحرک به سوال می دانستیم نام می بریم. و به طور کامل “وسیله نقلیه مفهومی” را بازبینی کرد. با سایت های تولید جدید و فرایندهای تولید. با یک درایو الکتریکی قدرتمند و بدون انتشار. با یک طراحی بصری، پایدار. نتیجه BMW i3 و BMW i8 – یک مفهوم تحرک مدرن است که سازگار با نیازهای فردی است.

یکی از پیشگامان آینده تلفن همراه.
الکتریکی و الکتریکی – BMW i3 یک وسیله پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته است که در جهت اشاره به آینده بالاتر از خود است. این تحرک را دوباره تعریف می کند: آن چشم انداز، نوآورانه و سیستماتیک پایدار است. BMW i3 بیش از یک وسیله نقلیه است. این نگرش به زندگی است.

شهامت و بصیرت.
BMW i8 به عنوان یک هیدرید پلاگین، عملکرد ماشین های ورزشی با مصرف یک ماشین جمع و جور را ترکیب می کند. طراحی آن، آیرودینامیک و جزئیات شگفت انگیز ثابت می کند که پایداری یک فداکاری نیست بلکه یک نگرش است.

ARCHITECTURE DRIVE LIFE.
BMW LifeDrive اولین معماری خودرو طراحی شده به ویژه برای تحرک الکتریکی است. تمام اجزای شاسی و درایو و همچنین باتری کاملا ایمن در ماژول درایو قرار گرفته اند. در نتیجه، ماژول زندگی به طور کامل به عنوان یک فضای زندگی قابل استفاده است. برای اولین بار، یک صندلی مسافر از کربن قوی با قدرت بالا در خودروی تولیدی ساخته شده است. الیاف کربن ده برابر بهتر از موی انسان هستند. آنها بسیار قوی هستند اما وزنشان تنها نصف فولاد است. به معنای ایمنی بیشتر، وزن کمتر و چابکی بیشتر در جاده ها است.

از آنجایی که BMW در سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرد، پیشگامان برق در سراسر جهان رانندگی، زندگی کردن و به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را از تحرک آینده داشته اند. در سیستم های رسانه های اجتماعی آنها فضاهای شخصی خود را باز می کنند، داستان های الکتریکی خود را به ما می دهند و لحظات زندگی روزمره را با BMW I3 به اشتراک می گذارند.

استقامت قابل توجه
پایداری در BMW من فقط یک کلمه نیست. این اصل اصلی هدایت ما است. به همین دلیل است که کل چرخه عمر BMW i3 را با اصل حداکثر حفاظت از منابع و پایداری طراحی کرده ایم.

توسعه.
به جای اینکه تنها یک موتور الکتریکی را به یک مدل موجود تبدیل کنیم، کل مفهوم وسیله نقلیه BMW به خصوص برای تحرک الکتریکی طراحی شده است. این نه تنها بر طراحی خودروی آیرودینامیکی تأثیر می گذارد، بلکه همچنین از مواد مورد استفاده نیز استفاده می شود. هر جا که امکان دارد، ما مواد پایدار یا بازیافت شده را استخدام کرده ایم.

تولید
انرژی جدید برای ایده های جدید: کارخانه BMW I در لایپزیگ ۱۰۰ درصد انرژی خود را از منابع احیا کننده به دست می آورد، از جمله چهار توربین بادی که به طور خاص برای این منظور نصب شده است. الیاف کربن با قدرت آب به ۱۰۰٪ تولید می شود.

استفاده کنید.
مقادیر ناچیزی – و تقریبا بدون سر و صدا و بو. رانندگی BMW من نه تنها سرگرم کننده است، بلکه همچنین باعث کاهش آلودگی هوا، مانند شهرها می شود. نوآوری هایی مانند حالت ECO PRO باعث کاهش مصرف برق و افزایش برد الکتریکی می شود.

بازیافت.
زمان برای ارزش های جدید: ۹۵٪ مواد موجود در BMW I3 می تواند بازیافت شود. برای مثال، فیبر کربن بیش از حد می تواند دوباره به فرایند تولید بازگردد یا در مناطق دیگر بازیافت شود. ماژول های باتری نیز می توانند به عنوان ذخیره سازی موقت برای نیروگاه های انرژی خورشیدی یا باد بازیافت شوند.

VISIONARY MOBILITY

متصل ، رایگان
با توجه به BMW ConnectedDrive، وسایل نقلیه BMW I از بهترین اتصالات کلاس خود بهره مند می شوند. با سیم کارت دائمی نصب شده، شما دائما با همه چیزهایی که برای شما مهم است ارتباط برقرار کنید. و با تمام کسانی که به شما عزیز هستند.

رانندگی کن
خدمات اتومبیلرانی حق بیمه شناور با BMW I، MINI و Sixt اداره می شود. بلند کردن و پارک در هر نقطه: تحرک بی نظیر برای هر مناسبت.

شارژ کنید
خدمات تحرک توسط BMW من یک سرویس شارژ جامع ارائه می دهد زمانی که در حرکت در بزرگترین شبکه جهان از ایستگاه های شارژ عمومی.

پارک کن
خدمات حق بیمه شامل پارکینگ در خیابان و خارج از خیابان می باشد. پیدا کردن، رزرو و پرداخت هزینه برای نقطه پارکینگ شما به سادگی با تنها یک برنامه نیاز دارید.

BMW I VENTURES
BMW I Ventures سرمایه گذاری می کند در راه حل های نوآورانه که بر نیازهای تحرک جمعیت شهری تمرکز می کنند. ما از شرکت های رشد با پتانسیل بسیار بالایی در تنظیم مسیر حرکت جهانی برای آینده حمایت می کنیم.

DAILY ELECTRIC

DAILY ELECTRIC

E-MOBILITY برای هر روز.
به عنوان اولین وسیله نقلیه که به طور کامل برای تحرک الکتریکی طراحی شده است، BMW i3 باعث می شود که شما هر روز از تحرک پایدار برخوردار شوید. BMW i8 از طریق اصل اصلی آن، چشم انداز یک ماشین ورزشی مدرن و پایدار را به نمایش می گذارد. در خودروهای BMW من سبک و نگرش را نشان می دهید.

لذت رانندگی محض، کاملا تجدید نظر شده.
BMW i3 و BMW i8 پیشگامان عصر جدید هستند. در حال حاضر تنها زمان کوتاهی پیش می آید، صدای موتور هنوز می تواند شنیده شود، نیروها در حال حاضر عملا در سکوت توسعه می یابند. ناگهان، ما در شهرها به نحوی کاملا آرام تجربه می کنیم. این به این دلیل است که BMW I تحرک الکتریکی را به شکل یکنواخت جدید و پایدار طراحی کرده است.

به طور متوسط یک ماشین به مدت ۲۲ ساعت در روز پارک شده است. شما می توانید استفاده بهینه از این زمان را برای به راحتی بارگذاری BMW I3 یا BMW I8. برای مثال، با کمک کابل شارژ استاندارد، BMW I Wallbox یا BMW I Wallbox Pro.

شارژ در حرکت هر کجا که هستی
حتی زمانی که شما در حال حرکت هستید، گزینه های زیادی برای شارژ کردن BMW i3 یا BMW i8 وجود دارد. خدمات تحویل ChargeNow به شما نشان می دهد که کجا ایستگاه های شارژ را در منطقه خود پیدا کنید. این کار باعث می شود تا در هنگام خرید، کار یا استراحت، وسیله نقلیه خود را به طور کامل شارژ کنید
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است