تسلاموتور نماینده رسمی BMW

BMW EfficientLightweight نمونه ای از نمایشگر است که چگونه رانندگی کارآمد و رانندگی پویا کاملا ترکیب می شود. با تشکر از استفاده از مواد سبک وزن و سخت – مانند کربن در سلول مسافر، آلومینیوم در شاسی، فولاد با مقاومت بالا در بدن و یا آلیاژهای منیزیم فوق العاده مدرن در موتور – مصرف سوخت کاهش می یابد در حالی که، در همان زمان، عملکرد رانندگی و پویایی بهبود یافته است.

BMW M4 Coupé از محور عقب تا جلو پنجره آلومینیوم ، از چرخ های آلیاژی M تا سقف CFRP ، نمونه ای از چگونگی تنوع بخشیدن به BMW Efficient Lightweight را نشان می دهد.

 

مصرف سوخت ترکیبی در لیتر ۱۰۰ کیلومتر: ۸٫۸ [۸٫۳]
انتشار گاز CO2 در g / km: 204 [194]

استحکام و ایمنی عالی: سلولهای پاناسونیک کربن.

BMW با اولین اتومبیل های مسافربری که از کربن ساخته شده ، مهندسی خودرو را متحول می کند ، بنابراین استانداردهای جدیدی را در ساخت و سازهای سبک ایجاد می کند. این مواد به دلیل استحکام زیاد ، بهترین محافظت ممکن در تصادفات را در اختیار مسافران قرار می دهند ، اما هنوز هم به اندازه کافی سبک است تا وزن اضافی باتری HV را متعادل کند. نتیجه ایمنی بیشتر همراه با سطح گسترده و راحت فضایی است که به طور همزمان موجب صرفه جویی در وزن می شود – و در نتیجه بیشتر پویایی را افزایش می دهد. BMW I3 و BMW I8 اولین وسیله نقلیه ای هستند که از تکنولوژی کربن با فناوری پیشرفته برای تولید سری های بزرگ استفاده می کنند. برای مدت طولانی ، استفاده از کربن محدود بود زیرا باید به صورت دستی تولید می شد. امروزه BMW در حال تولید صفحات فیبر کربن و فیبر کربن خود است که یک سری در مقیاس بزرگ را تولید می کند.

مصرف سوخت و انتشار CO2.

درباره مصرف رسمی سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه جدید در دستورالعمل مصرف سوخت و انتشار CO2 برای وسایل نقلیه جدید در کلیه فروشگاه های خرده فروشی و DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH ، Hellmuth-Hirth-Str اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مصرف سوخت و انتشار CO2 به اندازه چرخ و اندازه تایر بستگی دارد.
ارقام خارج از براکت به مدل اصلی با انتقال به عنوان تجهیزات اصلی اشاره دارد. ارقام موجود در براکت های مدل با انتقال اختیاری در دسترس است (به تجهیزات ویژه مراجعه کنید).

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است