تسلاموتور نماینده رسمی BMW

پارکینگ بدون استرس.

پارکینگ هوشمند

به گونه ای که شما نه تنها به دنبال هر سفر در BMW خود هستید بلکه پارکینگ نیز هستید ، سیستم های کمکی پارکینگ هوشمند اکنون از BMW ConnectedDrive در دسترس هستند. BMW شما به شما کمک می کند تا در هر شرایطی در پارک ، مانور آسان تر ، سریعتر و بدون دردسر حرکت کنید.

با دوربین دید عقب شما همه چیز را به راحتی در دید در پشت نیز دارید. لنز زاویه دید هر مانعی را در جزئیات دقیق روی صفحه نمایش کنترل در رنگ و چشم انداز بهینه نشان می دهد. خطوط خطوط تعاملی نشان می دهد که آیا فضای پارکینگ برای وسیله نقلیه به اندازه کافی بزرگ است و عملیات پارکینگ واقعی را آسانتر می کند. هنگامی که شما با تریلر مانور می دهید، دوربین دید عقب نیز از طریق عملکرد زوم پیشرفته پشتیبانی می کند. بنابراین شما هرگز چیزی را از دست ندهید

سیستم پارکینگ کنترل از راه دور به BMW شما اجازه می دهد پارکینگ را برای شما انجام دهد. بعد از بیرون آمدن از اتومبیل ، خود را در حال حرکت به جلو یا عقب از یک فضای پارکینگ یا گاراژ می کنید. به سادگی دکمه صفحه نمایش BMW را فشار دهید تا عملکرد پارکینگ از راه دور از خارج خودرو فعال شود. کل پارکینگ توسط کنترل از راه دور پارک (PDC) ، دستیار پارکینگ و سنسورهای Surround View کنترل می شود. برای استفاده از عملکرد پارکینگ از راه دور ، ماشین باید مستقیم و محوری باشد ، روبروی پارکینگ یا گاراژ. در طی فرایند پارکینگ ، راننده در صورت لزوم می تواند وسیله نقلیه را کنترل کند. بعد از پارک کردن می توانید موتور را از طریق کلید خاموش کنید. و هنگامی که زمان به پایان رسید ، می توان موتور را از طریق کلید دوباره شروع کرد. در حین کنترل از راه دور فضای پارکینگ ، وسیله نقلیه به طور خودکار به یک خط مستقیم تغییر می کند.

روشی جدید برای مشاهده موارد: Surround View به شما امکان می دهد منظره یاب کامل ۲۷۰ درجه داشته باشید. این دیدگاه بویژه هنگام رانندگی از ورودی های سخت یا پارکینگ در فضاهای تنگ ، بطور قابل توجهی بهبود می یابد. این ترکیب دوربین در آینه های بیرونی و دوربین دید عقب امکان پذیر است. علاوه بر این ، دو دوربین دیجیتال در سمت چپ و راست جلوی خودرو ضبط را در کنار آن کنترل کرده و آن را به صفحه نمایش منتقل می کنند. این به شما امکان می دهد تا زمان مناسبی برای عبور از ترافیک و واکنش مناسب را ببینید.

پارکینگ و مانور در فضاهای محدود برای شما آسان است. کنترل فاصله پارکینگ (PDC ) در جلو و عقب با استفاده از سونوگرافی برای اندازه گیری فاصله از هرگونه موانعی که ممکن است رخ دهد ، اخطار صوتی شما را نشان می دهد و نشان می دهد که چه تعداد موانع در نمایشگر کنترل وجود دارد. این سیستم در هنگام حرکت وسیله نقلیه از ۸۰ سانتی متر و کمتر از ۳۰ سانتی متر ایستاده است.

محتوای خود را در اینجا وارد کنید لازم / در دسترس است
دسترسی:
دستیار پارکینگ از دسامبر ۲۰۱۳ توسط یک دستیار پارکینگ کاملاً اتوماتیک جایگزین می شود و در بسیاری از مدل های BMW در دسترس خواهد بود.
برای در دسترس بودن در مدل های BMW ، اطلاعات دقیق تری را در تنظیمات مربوط به کشور خود کسب خواهید کرد.

از هر سفر لذت ببرید
رانندگی هوشمند

در طول سفر استراحت کنید. هم اکنون می توانید از سیستم ایمنی رانندگی BMW ConnectedDrive استفاده کنید. در صورت لزوم ، آنها در موقعیت های خطرناک فاصله خود را با سرعت صاعقه حفظ می کنند. از احساس امنیت در BMW خود لذت ببرید.

مصرف سوخت ترکیبی در لیتر ۱۰۰ کیلومتر: ۲٫۱
انتشار گاز CO2 در g / km: 49
مصرف برق ترکیبی در kWh / 100 کیلومتر: ۱۱٫۹

AERODYNAMICS در BMW I8.

مدل ساده Bodyshell ، شکل مخروطی قابل توجهی ، وزن سبک – BMW i8 به وضوح شخصیت خود را به عنوان یک ماشین اسپرت به نمایش می گذارد. مجموعه ای از ویژگی های بهینه شده با آیرودینامیک تضمین می کند که حداکثر پویایی و عملکرد بهینه در همان زمان حاصل می شوند. نمونه ای از این موارد را می توان در چراغهای LED ایجاد کرد که با اصول طراحی لایه ای ساخته شده اند و به عنوان مجاری هوایی ساخته شده اند که هوا از طریق آنها جریان می یابد.

دستیار راهنمایی و رانندگی فرمان و کنترل خط می تواند برای پشتیبانی از راننده در شرایط یکنواخت ترافیکی فعال شود. بین ۰ تا ۲۱۰ کیلومتر در ساعت ، سیستم به طور خودکار اتومبیل را هدایت می کند و همیشه ماشین را در وسط خط نگه می دارد. عملکرد فرمان برش لبه از سیستم های راداری نظارت چندگانه و دوربین استریو استفاده می کند. در صورت لزوم ، سیستم با استفاده از نشانگرهای خط و لبه اتومبیل خود را در جلو قرار می دهد. این به طور خودکار فاصله مورد نظر را از وسیله نقلیه در جلو نگه می دارد و سرعت خودرو را متوقف می کند و همچنین پشتیبانی از فرمان فعال را تنظیم می کند. دستیار کنترل فرمان نشانگر نقطه عطف دیگری در جاده رانندگی بسیار اتوماتیک است. اگرچه این سیستم قادر به رانندگی مستقل است ، اما راننده هنوز این نیاز قانونی را برای ادامه رانندگی با هر دو دست روی چرخ دارد. اگر راننده این شرط را رعایت نكرد ، سنسورهای سیستم این واقعیت را تشخیص داده و پس از مدت معینی به راننده اطلاع می دهند. سپس حالت آماده به کار را وارد کنید. همچنین در صورت فعال بودن این نشانگر برای تغییر خطوط یا نیازهای سیستم دیگر برآورده نمی شود ، به عنوان مثال این خط خیلی باریک است * در اردن و پاکستان در دسترس نیست.

این دقیقاً به هر خطری پاسخ می دهد: در یک شرایط بحرانی ، محافظت فعال شروع به گام هایی برای محافظت از شما می کند ، مانند سفت شدن کمربند ایمنی ، قرار دادن صندلی ها ، و بستن پنجره ها و سقف های کابین. پس از تصادف ، ترمز اتوماتیک می تواند وسیله نقلیه را متوقف کند ، در نتیجه مانع یا کاهش احتمال تصادف می شود. بعلاوه ، هر وقت علائم خستگی وجود داشت ، برای جلوگیری از خطرات ناشی از خطر ، یک دستیار تمرکز توصیه می شود.

اخطار اخراج لین از خواب بیدار شوید ، از جمله دوربین مبتنی بر برخورد ، سیگنال های خط را با فاصله ۵۰ متر و بیش از سرعت تقریبی ۷۰ کیلومتر در ساعت ضبط می کند. به محض اینکه علائم خط را در سمت چپ و راست روی نشانگر حرکت دهید ، سیستم مبتنی بر دوربین به آرامی شما را از لرزش فرمان هشدار می دهد. هشدار برخورد در دوربین مستقر در اتومبیل پیشرفته است و هشدار می دهد اگر شکاف پیش رو خیلی کوتاه باشد یا احتمال برخورد زیاد وجود دارد. می توانید به موقع واکنش نشان داده و از بروز حادثه جلوگیری کنید.

BMW هنگامی که وسیله نقلیه پر سرعت دیگری از پشت یا در نقطه کور خود نزدیک می شود ، شما را نشان می دهد ، یک هشدار تغییر خط به شما کمک می کند تا موقعیت صحیح را ارزیابی کنید. اگر در حال حاضر وسیله نقلیه در خط همسایه وجود دارد ، سنسورهای راداری از یک سمبل در آینه بیرونی برای هشدار استفاده می کنند. اگر بعداً این نشانگر را اجرا کنید ، فرمان چرخش می یابد و نماد چشمک می زند.

دستیار رانندگی ترکیبی از سیستم های دوربین بر اساس هشدار خروج از خط و هشدار برخورد است. این روش و هشدار عابر پیاده با فعال شدن ترمزهای شهری هشدار می دهد که برخورد با وسایل نقلیه یا عابر پیاده با سرعت بین ۱۰ تا ۶۰ کیلومتر در ساعت و ترمز اضطراری. هشدار هشدار خط هر زمان خطری غیر منطقی با سرعت های بالاتر از حدود صد و هشتاد و هشتصد و ۷۰ کیلومتر در ساعت خط را شناسایی کرده و فرمان را ارتعاش می دهد. اگر نشانگر فعال شود ، بدین معنی است که تغییر جهت در نظر گرفته شده است ، هیچ اخطاری داده نشده است. علاوه بر هشدار برخورد و هشدار در هنگام خروج از خط ، کمک راننده شامل کنترل کروز فعال با عملکردهای توقف و خروج و دستیار ترافیک باری نیز می باشد که از راه دور وظیفه فرمان جلو و فرمان تا ۶۰ کیلومتر در ساعت را بر عهده دارد ، در نتیجه افزایش ایمنی و راحتی رانندگی.

مورد نیاز / در دسترس بودن
دسترسی:
برای در دسترس بودن در مدل های BMW شما اطلاعات دقیق تر را در تنظیم کننده برای کشور خود به دست خواهید آورد.
دستیار کنترل فرمان و لاین برای سری BMW 7 در دسترس است و در اردن و پاکستان موجود نیست.

کنترل کریو اکتیو با توقف و حرکت

سیستم دوباره به صورت خودکار شتاب می یابد. و به لطف هشدار کنترل رویکرد ، شما می توانید در هر شرایطی از یک درایو ایمن لذت ببرید – حتی وقتی کنترل کروز فعلاً فعال نیست. اگر وسیله نقلیه خیلی سخت ترمز کند ، ابتدا به شما سیگنال نوری و سپس سیگنال شنیدنی را هشدار می دهد. اگر با ترمز جواب ندهید ، BMW شما واکنش نشان خواهد داد و برای شما ترمز می کند.

مسافتی ایمن را حفظ می کند ، بنابراین می توانید استراحت کنید. Stop & Go Active Cruise Control شامل هشدار کنترل ریسک مبتنی بر رادار با استفاده از ترمز فعال سازی شما در هر زمان موثر است. سنسورهای راداری دائما در حال اسکن خودرو هستند ، سرعت آنها را تنظیم می کنند و فاصله خود را از وسیله نقلیه حرکت می دهند. وقتی جاده مشخص است.

مورد نیاز / در دسترس بودن
دسترسی:
برای در دسترس بودن در مدل های BMW شما اطلاعات دقیق تر را در تنظیم کننده برای کشور خود به دست خواهید آورد

همه چیز در نظر
چشم انداز هوشمند

هر کجا که سفر شما را می گیرد، همیشه باید همه چیز را در نظر بگیرید. با فناوری دستیار بصری نوآورانه این کاملا ساده است. آنها به شما در موقعیت های نامعلومی کمک می کنند و بهترین شباهت را به شما ارائه می دهند. بیشتر با BMW خود ببینید.

ببینید چه اتفاقی افتاده است در نمای جانبی که می توانید “گوشه گوشه” را در اتصالات کور یا خروجی بکشید در حالی که خط شما هنوز مسدود است. دو دوربین ساخته شده در قوس های چرخ جلو ، به شما امکان می دهند ترافیک عبوری را مشاهده کنید. شما می توانید تصویر فیلم را در صفحه کنترل مشاهده کنید و به همه چیز نگاه کنید.

محدودیت سرعت اطلاعات شامل نشانگر عدم وجود ، نشانگر حد مجاز سرعت فعلی و همچنین جزئیات هرگونه ممنوعیت انفجار است که در صورت نصب ممکن است روی صفحه دستگاه یا صفحه سرپایی شما اعمال شود. یک دوربین ویژه همچنین تمام علائم راهنمایی و رانندگی را ضبط می کند. دوربینی که بر روی آینه داخلی نصب شده است ، به درستی سیگنال های ویدیویی اضافی (کامیون ، تریلر ، و غیره) را شناسایی می کند. بنابراین می توانید به جاده ها و سایر کاربران جاده توجه کامل کنید

انقلاب در رانندگی ایمن در شب: دید در شب BMW با نور پویا باعث می شود افراد و حیوانات بزرگتر در تاریکی در تصویر حرارتی – حتی در فواصل قابل توجهی – قابل تشخیص باشند و آنها را به روشنی انتخاب کنند. در نتیجه ، شما همه ی چیزهایی را که نباید در شب از دست دهید ، دید کلی می کنید. در صورت بروز یک وضعیت بحرانی ، یک هشدار بر روی صفحه نمایش و در BMW Head Up Display نمایش داده می شود. در صورت بروز خطر حاد ، یک نماد قرمز چشمک زن (حیوان یا شخص) نمایش داده می شود. هشدارهای صوتی نیز شنیده می شود و ترمزها برای پاسخ دلخواه آماده هستند. * در اردن و پاکستان در دسترس نیست

نور بیشتر به معنای ایمنی بیشتر است. هنگام رانندگی BMW در شب ، دستیار پرنده بطور خودکار پرش و پرتو را کنترل می کند. دوربینی که در نزدیکی آینه داخلی نصب شده است وضعیت ترافیک را رصد می کند و بلافاصله در برابر هر منبع نوری از فاصله ۱۰۰۰ متری واکنش نشان می دهد. بسته به نمای و نمایشگر ، سیستم تصمیم می گیرد که چراغهای جلو را به داخل پرتاب کند.

پرتو اختیاری BMW باعث می شود رانندگی در شب نیز لذت بخش تر و بی خطر تر شود. این نمایشگر عالی را در تاریکی بدون خیره کننده رانندگان دیگر فراهم می کند. این سیستم سایر کاربران جاده را ردیابی می کند و انتخابی آنها را از توزیع چراغ جلو دور می کند. برد پرتوهای ۴۰۰ متر ، شناسایی زود هنگام خطرات را تضمین می کند

BMW HEAD-UP DISPLAY.

همیشه بدانید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. و این همه نیست ، در حالی که شما به جاده ها توجه می کنید ، نمایشگر تمام رنگ BMW که به طور مستقیم در خط دید شما برای سفر قرار می گیرد ، شامل اطلاعاتی مانند سرعت فعلی ، هشدارهای برخورد ، اطلاعات مربوط به سرعت مجاز است. یا پیام ها کنترل می شوند. بدون نیاز به تغییر مداوم چشم انداز خود از جاده به نوار ابزار ، شما با ایمنی و راحتی بیشتری سفر می کنید.

مورد نیاز / در دسترس بودن
دسترسی:
برای در دسترس بودن در مدل های BMW ، اطلاعات دقیق تری را در تنظیمات مربوط به کشور خود کسب خواهید کرد.
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است