تسلاموتور نماینده رسمی BMW

رانندگی بامبو
با هم متصل و آزاد برای شما

آزاد به انجام آنچه شما واقعاً می خواهید. با استفاده از خدمات و نرم افزارهای BMW ConnectedDrive ، ارتباط با همه چیزهایی که در ذهن دارید مهم است. کمک درایور BMW ConnectedDrive این کار را برای شما آسان می کند – بنابراین می توانید روی دستگاه های اصلی تمرکز کنید.
همچنین به شما می دهد: راهنمای سفر ، سرگرمی یا فرشته نگهبان – شما تصمیم می گیرید مسافر با شما باشد.

* لطفا توجه داشته باشید: خدمات BMW ConnectedDrive فقط در دبی و کویت قابل دسترسی است.

خدمات موبایل و برنامه های کاربردی BMW

BMW شما چه کاری می تواند انجام دهد؟ به موقع به مقصد خود می رسید؟ به همه سوالات خود پاسخ دهید؟ یا همیشه سرگرمی نمی کنید؟ خدمات و نرم افزارهای BMW ConnectedDrive طیف گسترده ای از ویژگی های مفید را به شما ارائه می دهند. با هوشمندی و نوآوری ، زندگی شما را آسانتر کرده و هر سفر را به تجربه تبدیل می کند.

ماشین خود را از داخل خانه کنترول کنید

به شما کمک می کند مکان مناسب را پیدا کنید.

خدمات حمل و نقل

همیشه در زمان است

اطلاعات ترافیکی زمان واقعی

آرامش خاطر.

تماس اضطراری هوشمند

BMW متصل درایو

بنابراین متصل شده، شما آزاد هستید هر روز. خودت ببین.

خودت را نابود کن

BMW ConnectedDrive – یک بسته فناوری پر از خدمات و برنامه های کاربردی است که شما را از نزدیک با دنیای اطراف خود متصل می کند. این کار کار را آسانتر و سریعتر انجام می دهد و فرصت های بیشتری را برای آنچه در واقع مهم است به شما می دهد: خانواده ، دوستان و اوقات فراغت. جنبه های بسیاری از BMW ConnectedDrive را تجربه کنید.

کمک راننده BMW

شما می توانید برای هر سفر کاملاً به سیستم های کمک راننده تکیه کنید. این باعث می شود BMW دقیق تر به نظر برسد. از امنیت بیشتر ، بهترین منظره در روز یا شب لذت ببرید – و حتی یک تجربه پارکینگ. در امن ترین دست ممکن: با BMW ConnectedDrive در کنار خود باشید.

نگه داشتن فاصله امن

همیشه می دانید چه چیزی را به دنبال دارد.ش

مسلما پارک دست آزاد است

BMW ConnectedDrive Services & Apps

رانندگی بسیار اتوماتیک

BMW شما در ضمن لذت بردن از نمایش و خدمات راننده از کارهای فرمان ، ترمز و شتاب برخوردار است. غیرقابل تصور است یا به زودی به واقعیت تبدیل می شود؟ برای دیدن یک سفر بسیار خودکار در بزرگراه ، این ویدئو را تماشا کنید و دریابید که چه چیزی شاهد موقعیت های شگرفی است که امروز ممکن است اتفاق بیفتد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است