تسلاموتور نماینده رسمی BMW


WHATEVER YOU HAVE IN MIND
The first-ever BMW 2 Series Active Tourer

ظرفیت محفظه لباسی

۴۶۸-۱،۵۱۰

مصرف ترکیبی در لیتر ۱۰۰ کیلومتر

۴٫۳-۴٫۱ [۴٫۳-۴٫۱]

صندلی جلو صندلی با پشت صندلی تاشو

 

BMW 2 سری تورهای فعال معتقد است که ابعاد، عملکرد و تنوع کاملی می تواند کاملا با یک طراحی پویا ترکیب شود. آیا این فعالیت ورزشی، تعطیلات رانندگی و یا استفاده روزمره است، این وسیله نقلیه همیشه در حال چرخش است – با تمام پویایی هایی که از BMW انتظار دارید.

فشرده در خارج، بزرگ در داخل.

طراحی BMW 2 سری تورهای فعال.

تسلط بر فعالیت های روزمره به شیوه ای لذت بخش، بدین معنی است که همیشه در همه جا حضور داشته باشید. مانند BMW 2 سری تورهای فعال. این مفهوم وسیله نقلیه جدید، ترکیبی کامل از همه کاره، قابلیت و رانندگی معمولی BMW را ارائه می دهد: فاصله دوچرخه، عقب انداز کوتاه و خط سقف بالای بالابر نه تنها نسبت فشرده و عضلانی را تضمین می کند، بلکه باعث ایجاد یک اتاق بسیار بزرگ می شود.

راحتی و انعطاف پذیری.
آیا این کل خانواده و یا توشه بزرگ است که نیاز به رفتن از A به B: اتاق برای همه و همه چیز در BMW 2 سری فعال تور وجود دارد. صندلی های قابل تنظیم، یک صندوق عقب با کف تاشو و امکانات ذخیره سازی بی شماری، شما را قادر می سازد فضای موجود را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. درب های بزرگ به راحتی وارد و خارج از خودرو و درب عقب با عملکرد باز و بستن بدون تماس (به عنوان یک گزینه در دسترس) تضمین راحتی بارگذاری عالی است.

خطوط و تجهیزات
BMW 2 Series Activ Tourer خود را سفارشی کنید تا با نیازهای شخصی خود و با خواسته های شخصی خود – با طیف وسیعی از بسته های موجود از BMW. BMW 2 سری تورهای فعال می تواند با BMW Lines Luxury و Sport تصحیح شود. سپس بسته M Sport و بسته های دیگر و نیز لوازم جانبی BMW اصلی وجود دارد.

سقف شیشه ای پانوراما.
سقف شیشه ای پانوراما چشم انداز های جدید فریبنده را باز می کند. فضای پر از نور، بر محیط داخلی بسیار ویژه خودرو تاکید می کند. اگر نور خورشید بیش از حد روشن باشد، کرم ضد آفتاب غلتک می تواند به راحتی و به طور مساوی بسته شود. با استفاده از اسلاید و آسانسور، سقف پانوراما شیشه ای گزینه های گوناگونی برای تهویه عالی فراهم می کند. اگر سقف شیشه ای در موقعیت تهویه قرار داده شود، کرم آفتاب به طور خودکار به سمت گردش هوا مطلوب باز می شود. و یک بادگیر یکپارچه به طور خودکار در جهت ریزش آشفتگی در هنگام رانندگی با سقف باز می شود.

۴٫۳–۴٫۱ l

با تشکر از فناوری BMW TwinPower Turbo، نسل جدید موتورهای بنزینی BMW در سری ۲ توربو Active Tour باعث تحویل ظریف و قدرتمندتری در خودروها می شود، حتی در RPMS کم، در حالی که به شدت با صرفه جویی در مصرف سوخت و میزان انتشار گازهای گلخانه ای کم است.

THE BMW 2 SERIES ACTIVE TOURER

cq5dam.resized.img.485.low.time1510605327195

Discover eDrive

cq5dam.resized.img.485.low.time1511563046471

Discover Design

cq5dam.resized.img.485.low.time1511563046469

DiscorverDrive Dynamics

driver-asistance-stage-fw

Discover the Head-Up Display

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است