تسلاموتور نماینده رسمی BMW

باهوش. خلاقانه. کارآمد.
آیرودینامیک و مدیریت انرژی.

هر BMW دارای فن آوری BMW EfficientDynamics مانند عملکرد شروع / توقف خودکار ، بازیابی انرژی ترمز یا کنترل انرژی الکتریکی به عنوان ویژگی های استاندارد است. این مؤلفه های هوشمند مدیریت انرژی امروزه این فناوری ها را تضمین می کنند. به طور خاص ، طراحی بهینه شده آیرودینامیکی دارای اثرات چشمگیر تری برای دستیابی به پویایی و کارآیی بیشتر است.

جزئیات کوچک، مزایای بزرگ.
ایده های خوب همیشه نیازی به پیچیده شدن نیست: با توجه به اقدامات آیرودینامیک هدفمند مانند کنترل هوای خروجی، اسپویلر عقب فعال یا پرده هوا در قسمت جلو، BMW شما قادر به رسیدن به ضریب کششی بهینه می باشد. این تاثیر مثبتی بر راندمان و ثبات رانندگی دارد و همچنین کاهش میزان نویز در کابین. خودت ببین.

اسپویلر عقب فعال
با افزایش سرعت، افزایش نیروهایی که بر بدن خودرو اثر می گذارد افزایش می یابد. با سرعت ۱۱۰ کیلومتر در ساعت، اسپویلر عقب فعال به طور خودکار گسترش می یابد. کشیدن کاهش می یابد، جاده بهینه سازی شده است، افزایش در محور عقب کاهش می یابد. علاوه بر این، مصرف سوخت و در نتیجه میزان انتشار CO2 کاهش می یابد. با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت، اسپویلر عقب به طور خودکار برداشته می شود.

پرده هوا
در حالی که شما وسیله نقلیه خود را کنترل می کنید، هوا پرده هوا را کنترل می کند. این به این دلیل است که مقاومت هوا بدن را به شیوه ای شگفت آور ساده اما در عین حال بسیار موثر کاهش می دهد. کانال های باریک آن سرعت هواپیما را افزایش می دهد و آن را از چرخ ها هدایت می کند. این باعث ایجاد آشفتگی هوا در محفظه چرخ ها می شود و باعث کاهش کشیدن بدنه بدن و همچنین مصرف سوخت و انتشار CO2 می شود.

کنترل هوای ورودی
کنترل هوای ورودی می داند زمانی که موتور، ترمز و سایر اجزاء به هوا نیاز دارد و به طور خودکار دریچه های هوا را باز می کند. اگر نیاز به مصرف بیشتر هوا نباشد، آنها را دوباره بسته می کند. این باعث بهبود آیرودینامیک و کاهش مصرف سوخت می شود.

تیغه هوا
تیغه هوا یک لبه تیزه ای از ستون C است که جریان هوا را جدا می کند و در نتیجه باعث کاهش پیروزی در پشت خودرو می شود. این کاهش کشیدن آیرودینامیکی در عقب را کاهش می دهد که به نوبه خود باعث کاهش مصرف سوخت و انتشار CO2 می شود.

رینگ چرخ آئرو
یک مسابقه آسان در برابر باد: رینگ چرخ های آئرو بهینه شده در جریان توربینی در طراحی ظاهری توربو، جریان هوا را به طور مطلوب در امتداد دو طرف خودرو و به همین ترتیب آئرودینامیک وسیله نقلیه را افزایش می دهد.

هواکش.
شما سرعت می گیرید شما سریعتر و سریعتر حرکت می کنید. اما شما هنوز نمیتوانید هیچگونه مقاومت هوا را شناسایی کنید. این به این دلیل است که Air Breather هوا بر روی چرخ های جلو است. این باعث ایجاد آشفتگی در محفظه چرخ ها می شود و چرخش هوا را مختل می کند. مصرف سوخت و انتشار CO2 کاهش می یابد.

cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652558627
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652558627
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652557887
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652557887
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652557890
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652557890

مصرف سوخت ترکیبی در لیتر ۱۰۰ کیلومتر: ۲٫۱
انتشار گاز CO2 در g / km: 49
مصرف برق ترکیبی در kWh / 100 کیلومتر: ۱۱٫۹

AERODYNAMICS در BMW I8.

مدل ساده Bodyshell ، شکل مخروطی قابل توجهی ، وزن سبک – BMW i8 به وضوح شخصیت خود را به عنوان یک ماشین اسپرت به نمایش می گذارد. مجموعه ای از ویژگی های بهینه شده با آیرودینامیک تضمین می کند که حداکثر پویایی و عملکرد بهینه در همان زمان حاصل می شوند. نمونه ای از این موارد را می توان در چراغهای LED ایجاد کرد که با اصول طراحی لایه ای ساخته شده اند و به عنوان مجاری هوایی ساخته شده اند که هوا از طریق آنها جریان می یابد.

رانندگی اقتصادی لذت نامحدود
فن آوری های نوین مانند رانندگی الکتریکی قدرت، حالت ECO PRO یا بازسازی انرژی ترم به طور مشترک صرفه جویی در انرژی – و در نتیجه اطمینان بیشتر لذت رانندگی را تضمین می کند. در اینجا ما این ویژگی ها را ارائه می دهیم.

بازسازی انرژی ترمز.
شما بر روی ترمز فشار می دهید. در عین حال، انرژی تولید می شود. انرژی جنبشی ارزشمند که می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد. بازسازی انرژی ترمز آن را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند و از آن برای شارژ باتری استفاده می کند تا به آن اجازه ندهد تا هیچ تاثیری نداشته باشد. همچنین از موتور برای شارژ باتری لازم است که به نوبه خود مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهد.

حالت ECO PRO
تمرکز بر لذت رانندگی. کارایی در فشار یک دکمه در دسترس است. حالت ECO PRO اجازه می دهد تا صرفه جویی در مصرف سوخت تا ۲۰٪ بدون نیاز به انجام هر گونه اقدام. تقریبا ۵٪ سوخت می تواند با استفاده از توابع اضافی ذخیره شود. صرفه جویی در کل به یک مسافت پیموده شده تبدیل می شود و به عنوان یک دامنه جایزه در کامپیوتر درون صفحه نمایش نمایش داده می شود. در نتیجه، می توانید ببینید که فاصله همیشه می تواند در همه جا پوشانده شود.

رانندگی الکتریکی
سیستم های متعارف برای حمایت از عملکرد فرمان راننده با هیدرولیک. آنها در عملیات دائمی هستند – حتی اگر راننده تمام فرمان را در حال حرکت نباشد. و این هزینه انرژی است. در مورد رانندگی الکتریکی، یک موتور الکتریکی جایگزین هیدرولیک می شود و زمانی که راننده در واقع چرخ فرمان را حرکت می دهد فعال می شود. در جاده های مستقیم یا با زاویه فرمان ثابت در گوشه ها، سیستم دخالت نمی کند و هیچ انرژی ندارد. مصرف سوخت به عنوان یک نتیجه کاهش می یابد، در حالی که نمونه BMW تجربه رانندگی پویا حفظ شده است.

محدوده جایزه
حالت مصرف ECO PRO بهینه می کند که پدال شتاب دهنده و پارامترهای انتقال همراه با استراتژی کنترل گرم / آب و هوا هوشمندانه سازگار است. راهنمایی های ECO PRO به شما کمک می کند تا رفتار رانندگی خود را افزایش دهید و محدوده Bonus به شما اطلاع می دهد که چند کیلومتر اضافی که شما با رانندگی با استفاده بهینه در حالت ECO PRO به دست آورده اید.

cq5dam.resized.img.1185.large.time1510613402489
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510613402489
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510613414159
cq5dam.resized.img.1185.large.time1510613414159
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652554448
cq5dam.resized.img.1185.large.time1512652554448

فن آوری های صرفه جویی در انرژی برای لذت بردن از رانندگی کارآمد.

شرایط مختلف تقاضای اقدامات فردی است. فن آوری های صرفه جویی در انرژی مانند شاخص بهینه تغییر یا عملکرد اتوماتیک توقف / شروع به راننده می دهد تا یک مسیر بهتر را انتخاب کند و به این ترتیب کارایی بیشتری داشته باشد.

صرفه جویی در سوخت به طور موثر: عملکرد خودکار شروع / توقف تضمین می کند که سوخت تنها زمانی مصرف می شود که ماشین در حال حرکت است. هنگامی که وسیله نقلیه به توقف موقت می آید، به عنوان مثال در چراغ راهنمایی و یا در ترافیک بارگذاری شده، عملکرد خودکار شروع / توقف صرفه جویی در سوخت به سادگی خاموش کردن موتور. همانطور که به زودی ترمز منتشر می شود (انتقال Steptronic)، موتور دوباره به طور خودکار در یک ثانیه از ثانیه شروع می شود.

در بزرگراه در شهر. هر کجا. هر کجا که رانندگی می کنید – لاستیک های خود را در حین رانندگی به طور مداوم تحت نیروی قدرتمند قرار می دهید. در طول تماس با جاده، شکل آنها تغییر می کند. این تغییر شکل تنها زمانی معکوس می شود که هیچ ارتباط جاده ای وجود ندارد. تایرهای با مقاومت نوردی کم استفاده از مواد ویژه برای تقویت تیر و سقف است که باعث کاهش خم شدن در مقایسه با تایرهای معمولی شده و بدین ترتیب باعث کاهش مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای می شود.

مصرف سوخت و انتشار CO2.

اطلاعات بیشتر در مورد مصرف سوخت رسمی و انتشار گازهای گلخانهای جدید خودروهای جدید در دستورالعملهای مصرف سوخت و انتشار CO2 خودروهای جدید است که در تمامی فروشگاههای خرده فروشی و DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH، Hellmuth-Hirth-Str. 1، ۷۳۷۶۰ Ostfildern، آلمان.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است