تسلاموتور نماینده رسمی BMW

تعمیرات مکانیکی و برقی


از تخصص و کیفیت بهره مند شوید.


متخصصان برای تعمیر مکانیک اتومبیل BMW)مانند لنت ترمز یا دیسک( یا سیستمهای الکترونیکی مانند سیستم ناوبری ضروری هستند. کارگاه خدمات BMW شما دارای تخصص و پیشرفته ترین تجهیزات برای بازگرداندن BMW به بالا است. فقط از قطعات اصلی BMW در BMW شما استفاده می شود. آنها کاملاً با مدل BMW شما مطابقت دارند و بالاترین استانداردهای کیفیت و عملکرد را رعایت می کنند. کمال این است که شما هر مایل را حس خواهید کرد.

تعمیرات مکانیکی BMW

آنها تعامل بین تمام قسمت های مکانیکی را تضمین می کنند  دوباره اجرا می شود کاملاً عالی. برای هرگونه مراقبت سایه دار مانند لنت های ترمز یا دیسک ها ، از قطعات اصلی BMW استفاده می شود و این با مدل BMW شما کاملاً سازگار است. قابلیت اطمینان بالا و ماندگاری بالای قطعات اصلی BMW به ویژه اقتصادی است.

برای تعمیرات مکانیکی مانند اگزوز و کمک فنر می توانید به تجربه و شایستگی شریک خدمات BMW خود اطمینان کامل داشته باشید. از این گذشته ، هیچ کس فناوری نوآورانه را در BMW بهتر از متخصصان خدمات ماهر خود نمی داند.

تعمیرات برقی BMW


برای تعمیرات برقی توسط وسیله نقلیه شما تخصص لازم است. اولین درگاه تماس شما شریک خدمات BMW شما است. آنها اطمینان حاصل می کنند که یک جریان یکپارچه از اطلاعات و اطلاعات بین همه مؤلفه های پیشرفته وجود دارد.
در هنگام تعمیر وسایل نقلیه حساس مانند سیستم ناوبری BMW یا سایر دستگاههای کنترل BMW ، متخصصان خدمات BMW ما خطایی را که رخ داده است تجزیه و تحلیل می کنند و آن را با تخصص کامل و پیشرفته ترین تجهیزات آنالیز می کنند.

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است