تسلاموتور نماینده رسمی BMW

زندگی بهتر برای واقعیات به اشتراک گذاشته شده است.


BMW 1 سری ۵ درب.

مصرف ترکیبی در لیتر ۱۰۰ کیلومتر (۱۱۶i)

۵٫۴–۵٫۰

حداکثر خروجی در kW (hp) در ۱ / دقیقه (۱۱۶i)

۸۰ (۱۰۹)/۴٫۵۰۰–۶٫۰۰۰

تعداد درها

۵

خارج از روحانی، با فوق العاده – با BMW 1 سری ۵ درب. برای درایو چابک و جمع و جور با ظاهر مدرن و مدرن است. طراحی مجدد جلو، شیشه جلو اتومبیل های معمولی BMW و چراغ های LED با لبه های جانبی BMW 1 Series را برجسته می کند. در عقب، توجه گیرنده ها دو لایه L شکل LED هستند. و داخلی ergonomic با ثروت از امکانات ذخیره سازی ایجاد تمام اتاق شما نیاز دارید. رانندگی سرگرم کننده توسط آخرین نسل از موتورهای TwinPower Turbo اضافه شده است، که به همان اندازه کارآمد هستند که هیجان دارند. انتخاب این وسیله نقلیه ۵ نفره چند منظوره از BMW 116i اقتصادی به ورزش BMW M135i گسترش یافته است. با خطوط شهری، خطوط ورزشی و M Sport بستههای شخصی تضمین شده است. و با تشکر از BMW ConnectedDrive، شما می توانید همه چیز را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید در حالی که شما بیرون و در مورد. این لذت واقعی است. این سری BMW 1 است.

طراحی بیرونی
خطوط قدرتمند و ورودی های بزرگ نشان می دهد که چقدر انرژی در اختیار شما در BMW 1 Series است. چراغهای جلو و عقب، که به عنوان یک گزینه با تکنولوژی LED کامل در دسترس هستند، به سمت قلب جلو اشاره می کنند – مشبک دو کلیه با کروم فراگیر. برداشت کلی پویا موجب اشتیاق برای احساسات رانندگی بی نظیر می شود. در عقب، محفظه چرخ بزرگ و یک مسیر گسترده بر تماس نزدیک با سطح جاده تاکید می کنند. چراغ های عقب ال ای دی شبیه چشمی چشم گیر غیرقابل انکار هستند و بلافاصله نشان می دهند که این یک خودروی معمولی است که خیابان ها را فتح می کند.

خدمات و برنامه ها
هنگامی که شما در BMW 1 Series هستید، هنوز می توانید همه چیز را نگه دارید که شما را به محیط اطراف خود متصل می کند و کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد – به لطف BMW Services & Apps از BMW ConnectedDrive. برای همه چیز که اینترنت می تواند ارائه دهد. برای موسیقی متن خود، در هر زمان و هر کجا. و برای این که فرصتی برای جلوگیری از سیلابک ها به سادگی با استفاده از یک مسیر جایگزین.

رانندگی دینامیک و کارایی
BMW 1 Series با روشی پر سر و صدا و پر انرژی خود، ایده آل برای ترافیک شهر است. موتورهای TwinPower توربو BMW و انتقال Steptronic 8 سرعته اختیاری اطمینان حاصل می کنند که در کنار آن هیچ گامی نبرده است. و حالت ECO PRO اجازه می دهد تا به طور کامل از حداکثر دامنه ممکن بهره برداری. در کل، همراهی ایده آل – رعد و برق سریع هنگامی که آن را به شتاب، آسان برای رفتن زمانی که آن را به مصرف سوخت می آید.

۳٫۸ – ۳٫۴ l

آخرین فن آوری های تزریق، کنترل کامل شیر و توربو شارژ – این دستور برای موفقیت خانواده موتور EfficientDynamics BMW است. با گنجایش بنزین و دیزلی به طور یکسان، گشتاور حتی در رانندگی پایین نیز به یک پیک ورزشی می انجامد. با این حال، هنگامی که به مصرف سوخت و انتشار CO2 کمک می کند، BMW 1 سری مشخصات قابل توجهی را حفظ می کند.

cq5dam.resized.img.485.low.time1447923472522

Discover Lines & Equipment

cq5dam.resized.img.585.low.time1447923466156

Discover Engines

cq5dam.resized.img.485.low.time1447923480982

Discorver xDrive

cq5dam.resized.img.585.low.time1447923466156

Discover Image & video

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است